REP

kwasny
17-10-2008, 17:00   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
102 mesaj

Merhaba akadaşlar acaba rep nasıl veriliyor ve alınıyor bilgi verirseniz sevinirim..bu forumdqAlkış

Son Düzenleme: Raistlin ~ 17 Ekim 2008 17:27
omer_6134
17-10-2008, 17:29   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj
kwasny
Merhaba akadaşlar acaba rep nasıl veriliyor ve alınıyor bilgi verirseniz sevinirim..bu forumdqAlkış
Uzmanına sorun kısmındaki sorulara cevap veriyorsun. Konuyu gönderen kişi senin yorumuna puan veriyor. Kesinlikle vercek diye bir şey yok. Ayrıca rep'in pek önemideyok,takma kafaya Göz kırpma

OnnuuR
17-10-2008, 18:00   |  #3  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,675 mesaj
OOOOMMMMEEEERRRR
Uzmanına sorun kısmındaki sorulara cevap veriyorsun. Konuyu gönderen kişi senin yorumuna puan veriyor. Kesinlikle vercek diye bir şey yok. Ayrıca rep'in önemi çooooook Göz kırpma
07BENER07
17-10-2008, 20:06   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,699 mesaj
OOOOMMMMEEEERRRR
Uzmanına sorun kısmındaki sorulara cevap veriyorsun. Konuyu gönderen kişi senin yorumuna puan veriyor. Kesinlikle vercek diye bir şey yok. Ayrıca rep'in pek önemideyok,takma kafaya Göz kırpma
BeğendimBeğendimBeğendimAlkışAlkış

Razorback
18-10-2008, 02:26   |  #5  
Yıllanmış Üye
712 mesaj
OOOOMMMMEEEERRRR
Ayrıca rep'in pek önemideyok,takma kafaya Göz kırpma
birşey dikkatimi çekti de yazmadan geçemedim. arkadaş sadece rep nasıl veriliyor ve alınıyor diye sormuş. kafaya taktığını nerden çıkardın? "düşüncenden ibaretsin düşüncen ne ise o sensin" lafının birebir örneğisin ömer.Alkış aslında repi kafaya takan sensinDil çıkarıyorGöz kırpma ve önemli olduğunu düşünüyorsun.. aynı şey 07BENER07 nickli arkadaş içinde geçerli..

Sık sık, kişinin dünyayı kendisi gibi gördüğü söylenir. Dünyayı yozlaşmış bir yer olarak görüyorsa, bir seviyede – muhtemelen bilinçaltı seviyesinde olsa da – kendisinin de yozlaşmış olduğunu hissediyordur. Eğer etrafında dürüst çalışan insanlar görüyorsa, muhtemelen kendisi de öyledir. Eskilerin dediği gibi, ‘insan kendini karşısındakinden bilir.’ Eğer durup dururken biri sizin bir şeyler çevirdiğinizi düşünüyorsa kendinize şunu sorun: ‘Neden bu kadar paranoyakça davranıyor ki’...
(Dr. David J. Lieberman’ın "Aklındakini Okuyabilirim" adlı kitabından bir alıntıdır)Göz kırpma

bu birazda şuna benziyor; sevgiliniz devamlı sizin nerde, kiminle, ne zaman, ne yaptığınızı, bilmek istiyor ise bu sizi deli gibi kıskanmasından değil ciğerinin 5 para etmemesinden kaynaklanır. aldatan insanlar diğer insanları da kendileri gibi sanırlar bu yüzden ömürleri boyunca bunun başlarına gelceği paranoyası ile yaşarlar. çoğu insan aslında farkında olmadan kendine en benzeyeni arar ömrü boyunca zaten olayı trajikomik yapan da budur.

Son Düzenleme: Razorback ~ 18 Ekim 2008 02:31
omer_6134
18-10-2008, 11:04   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

Sen benim rep'e önem verdiğimi nasıl anlayacaksın ? Beni benden iyi mi biliyorsun... Takma kafaya derken önemi yok ilgilenme demek istedim. Anlayan anlar

Razorback
18-10-2008, 11:25   |  #7  
Yıllanmış Üye
712 mesaj

sen benim eskiden kim olduğumu yine unuttun galiba.
ben senin buraya ilk kayıt olduğun günü de bilirim, forumu eski konu yeni konu demeden karıştırdığın toprak altındaki konuları zevk için hortlattığın milleti sinir ettiğin günleri de bilirim, bana yazdığın "replerinle övündüğün" özel mesajını da bilirim moderator yalakalarını şakşakçıları goygoycuları forumda kopyala/yapıştır ile kendini bir numara zannedeni de bilirim. ha bu arada bu nickten öncede kullandığım nickler oldu. Az yazar çok okurum ve hiçbirşeyi unutmam buna emin olunuz. çok uzun zamandır buradayım. Bundan sonrada burada olacağım...

Reborn91
18-10-2008, 12:52   |  #8  
Reborn91 avatarı
Yıllanmış Üye
3,307 mesaj

Tamam razor sakin.

sticker
18-10-2008, 13:19   |  #9  
Yıllanmış Üye
669 mesaj
Razorback
birşey dikkatimi çekti de yazmadan geçemedim. arkadaş sadece rep nasıl veriliyor ve alınıyor diye sormuş. kafaya taktığını nerden çıkardın? "düşüncenden ibaretsin düşüncen ne ise o sensin" lafının birebir örneğisin ömer.Alkış aslında repi kafaya takan sensinDil çıkarıyorGöz kırpma ve önemli olduğunu düşünüyorsun.. aynı şey 07BENER07 nickli arkadaş içinde geçerli..

Sık sık, kişinin dünyayı kendisi gibi gördüğü söylenir. Dünyayı yozlaşmış bir yer olarak görüyorsa, bir seviyede – muhtemelen bilinçaltı seviyesinde olsa da – kendisinin de yozlaşmış olduğunu hissediyordur. Eğer etrafında dürüst çalışan insanlar görüyorsa, muhtemelen kendisi de öyledir. Eskilerin dediği gibi, ‘insan kendini karşısındakinden bilir.’ Eğer durup dururken biri sizin bir şeyler çevirdiğinizi düşünüyorsa kendinize şunu sorun: ‘Neden bu kadar paranoyakça davranıyor ki’...
(Dr. David J. Lieberman’ın "Aklındakini Okuyabilirim" adlı kitabından bir alıntıdır)Göz kırpma

bu birazda şuna benziyor; sevgiliniz devamlı sizin nerde, kiminle, ne zaman, ne yaptığınızı, bilmek istiyor ise bu sizi deli gibi kıskanmasından değil ciğerinin 5 para etmemesinden kaynaklanır. aldatan insanlar diğer insanları da kendileri gibi sanırlar bu yüzden ömürleri boyunca bunun başlarına gelceği paranoyası ile yaşarlar. çoğu insan aslında farkında olmadan kendine en benzeyeni arar ömrü boyunca zaten olayı trajikomik yapan da budur.

güzel bi makale .ancak sana ait..seni biri doldurmuş sevgilin olabilirmi:))))))))

sticker
18-10-2008, 13:21   |  #10  
Yıllanmış Üye
669 mesaj
Razorback
sen benim eskiden kim olduğumu yine unuttun galiba.
ben senin buraya ilk kayıt olduğun günü de bilirim, forumu eski konu yeni konu demeden karıştırdığın toprak altındaki konuları zevk için hortlattığın milleti sinir ettiğin günleri de bilirim, bana yazdığın "replerinle övündüğün" özel mesajını da bilirim moderator yalakalarını şakşakçıları goygoycuları forumda kopyala/yapıştır ile kendini bir numara zannedeni de bilirim. ha bu arada bu nickten öncede kullandığım nickler oldu. Az yazar çok okurum ve hiçbirşeyi unutmam buna emin olunuz. çok uzun zamandır buradayım. Bundan sonrada burada olacağım...
onun içinmi 361 mesajda hiç repin yokBeğendim

yakuza_
18-10-2008, 14:13   |  #11  
Yıllanmış Üye
347 mesaj
sticker
onun içinmi 361 mesajda hiç repin yokBeğendim
o adam zamanında senin yaşadıgın gün sayısı kadar rep yaptı ama kullanıcı adını deiştirdigi için artık aştıgı içinmi diyim ne diyim ugrasmıor sizin gibi rep le mepleCool

Son Düzenleme: yakuza_ ~ 18 Ekim 2008 14:19
sticker
18-10-2008, 15:09   |  #12  
Yıllanmış Üye
669 mesaj
yakuza_
o adam zamanında senin yaşadıgın gün sayısı kadar rep yaptı ama kullanıcı adını deiştirdigi için artık aştıgı içinmi diyim ne diyim ugrasmıor sizin gibi rep le mepleCool
kullanıcı adı değişince,mesaj sayında sıfıra düşmüyomu?benim öyle oldu.neyse zaten beni repde fazla ilgilendirmiyo,konuda.

TuncaBozkurt
18-10-2008, 22:03   |  #13  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
sticker
kullanıcı adı değişince,mesaj sayında sıfıra düşmüyomu?
Kullanıcı adını değiştirmek derken o değil. Şimdiye kadar burada iki üyenin adı değişti. Biri karadas_serkan-Serkan Karadaş, diğeri de(yanlış hatırlamıyorsam) Koray Kocaman-Me@. İkinci olarak yazdığım değişiklik yasal nedenlerden dolayı yapıldı diye hatırlıyorum. Eski konu. Neyse. Bildiğim kadarıyla şu anda Razorback'in eski adı olan jeomania da duruyor. Yani mesaj sayısı sıfırlanmadı. Eski mesajları jeomania adıyla duruyor.

viking20
18-10-2008, 22:31   |  #14  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

tuncab birde benim değişti sonradan(özel izinle)viking oldu.
Birde şunu ekliyeyim benim kullanıcı adım değiştiğinde eski mesajlarım yenilerine eklenmişti.

Son Düzenleme: viking20 ~ 18 Ekim 2008 22:41
frkncyr
18-10-2008, 22:56   |  #15  
Üye
83 mesaj

Aslında şu kullanıcı adı değişkliği onaylanmalı.Pcnet gibi bazı forumlarda bu yapılabiliyor,ve sorun çıktığınıda görmedim.hatta bende değiştirdim pcnette ama burda yeni bir üyelik almak zorunda kaldım...

OnnuuR
18-10-2008, 23:11   |  #16  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
2,675 mesaj
viking20
tuncab birde benim değişti sonradan(özel izinle)viking oldu.
Birde şunu ekliyeyim benim kullanıcı adım değiştiğinde eski mesajlarım yenilerine eklenmişti.
Benimde değişti (özel izinle) Onur Baba idi kapa ve çocukça idi saolsunlar değiştirdiler...

Razorback
19-10-2008, 07:36   |  #17  
Yıllanmış Üye
712 mesaj

bir kişi daha var dikkatimden kaçmadı tırt isimli üye de değişmiş tırtıl olmuş:) ama mesela bu üye sonradan kelebek olmak istese olamıyor işte çünkü anladığım kadarıyla, kullanıcı adı değişmesi için iki kullanıcı adı birbirine benzemesi gerekiyor... diğer değişen kişilerde olduğu gibi.

Son Düzenleme: Razorback ~ 06 Şubat 2009 09:23
TuncaBozkurt
19-10-2008, 20:13   |  #18  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Bu kadar çok kişinin değiştiğini bilmiyordum. Hatta viking senin adının değiştiğini hiç bilmiyordum.Kahkaha Neyse öğrenmiş oldum.

frkncyr
19-10-2008, 20:58   |  #19  
Üye
83 mesaj

demekki istenilince değişiyormuş.ayrımcılık olmazmı bu şimdi?? bende öyle bir istekde bulunacaktım değiştirilmiyor diye yeni hesap almak zorunda kaldım.Oysaki yöneticilerle arayı iyi tutsam değişirdi benimkide...

silici06
17-01-2009, 04:42   |  #20  
Yıllanmış Üye
702 mesaj
Razorback
bir kişi daha var dikkatimden kaçmadı tırt isimli üye de değişmiş tırtıl olmuş:) ama mesela bu üye sonradan kelebek olmak istese olamıyor işte çünkü anladığım kadarıyla, kullanıcı adı değişmesi için iki kullanıcı adı birbirine benzemesi gerekiyor... diğer değişen kişilerde olduğu gibi.
öyle bir şey yok kanımca. çünkü OOOOMMMMEEERRR de nick değişen üyeler kervanına katılmış ScoRpioN olmuş. yeni nick eskisine hiiç benzemiyor. yada foruma yeni bir kural eklenmiş olabilir. belkide yakında isteyen herkes sorunsuz bir şekilde nick değişebilecek kimbilir Geek

Son Düzenleme: silici06 ~ 17 Ocak 2009 04:43