restorant ve cafe adisyon programı

slh38
20-06-2012, 19:12   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

SAMBAPOS RESTORANT VE CAFE OTOMASYON PROGRAMI

Siparişlerin alınmasından, fatura aşamasına, satın alma yönetiminden, günlük maliyetlerin takibine kadar pek çok işlemin yapılmasına olanak verir. Restoran programı ile müşterilerinizin memnuniyetini ve işletmenizin verimini artırabilirsiniz. Siparişlerinizi tercihinize göre, el terminali, dokunmatik ekran, müşteri tanıma özelliği ile siparişlerinizi pratik şekilde alabilir, sipariş esnasında oluşabilecek hataları tamamen engelleyebilirsiniz.

Dokunmatik ekranlar üzerinde grafik arayüz ile çalışan ve kartlarla  yetkilendirilmiş garson kullanımı
    Microsoft SQL Server veritabanı sayesinde güvenli bilgi erişimi
    Kablosuz el terminalleri üzerinde grafik arayüz ile hızlı ve kolay sipariş  girişi
    Caller ID cihazlarıyla arayan müşterinin bilgisine anında erişim
    Masa ve organizasyonlar için gelişmiş rezervasyon yönetimi
    Paket gönderim ekranları sayesinde motorcu performans takib
    Günlük harcamaların yönetim
    Uzak bir noktadan internet üzerinden erişim
    Müşteri cari hesaplarının takibi
    Kartlı müşteri takibi sayesinde önce öde sonra kullan uygulaması
detaylı bilgi için sambapos adisyon programı destek merkezi safa bilişim

ElTerminaliCom
19-07-2012, 12:23   |  #2  
Taze Üye
8 mesaj

Arkadaşlar ElTerminali.Com diye bir site açıldı. Şu anda piyasada bulunan bütün el terminali ürünlerinin hepsini en az 100$ daha ucuza satıyor ve kargo ücreti yok. Sadece el terminali değil barkod sistemleri, pos cihazları, fiyatgör ve kiosk ürünlerinin satışını da yapıyorlar. Bu sitede ayrıca el terminalleri için son derece kullanışlı yazılım çözümleri sunuluyor. Üstelik bu yazılımlar New Software Solutionstarafından geliştirilmiş. Bir girip göz atmanızda fayda var belki de aradığınız ürünler, yazılımlar burada!

ElTerminali.Com

UltraSoftwares
27-12-2012, 09:56   |  #3  
Taze Üye
3 mesaj

Merhaba, cafe restaurant programı otomasyonu ile ilgili program arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum. ayrıca program alınca el terminali ve diğer cihazları nerden alabiliriz. Aşağıdaki siteyi buldum fiyat istiycem diğer firma ve siteleri tavsiye ederseniz çok sevinirim.  cafe restaurant programı, cafe, bar, restorant otomasyon programı  caferestaurantprogrami.com

teşekkürler Murat

Son Düzenleme: UltraSoftwares ~ 27 Aralık 2012 09:59
kaan335
16-07-2014, 01:08   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

ultra softwares  kardeşim    www.restaurantprogrami.web.tr   sitesine bakabilirsin bu sitede komple restoran cafe otomasyon sistemleri satılıyor.hemde sadece yazılım değil komple el terminalinden bilgisayar yazıcısına kadar set halinde veriyorlar.hatta menüleri bile sistemin içine kayıt ediyorlar sanırım. hemen kullanmaya başlayabilirsin...bence mantıklı olan set halinde  almak çünkü tabletlerin ve yazıcıların özel ayarları oluyor.onların ayarlanması vs    bilir kişi tarafından yapılması gerekir diye düşünüyorum... 

dip not:  alacağın sistemde kullanım kolaylığı  ve pratik olmasına dikkat et.  ben programı test ettim kullanımı vs çok kolay ve anlaşılır.düğmelere ürün resmi vs  eklenebiliyor.ürüne ek özellik kolayca eklenebiliyor  masa takibi çok çok kolay.istediğin kadar masa ekliyorsun.arayan müşteriyi tanıma vs var  sanıyorum  bir işletme için gerekebilecek tüm özellikler var.ve ödeme ekranı  çok pratik.

umarım verdiğim bilgiler restoran otomasyonu alacak arkadaşların işine yarar byyyyyy.

Roasrunner
22-11-2015, 12:07   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

Merhaba sizlere yeni restoran pos sistemini tavsiye etmek isterim.

Smarttouch POS ile çok geniş kapsamlı özelliklere sahip olacaksınız. Üstelik bütçenize de çok uygun. 6$/ay 'dan başlayan fiyatlar ile.
İstediğiniz android ya da apple ürününe kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca 14 günlük ücretsiz denemenizi alarak kendiniz deneyip daha sonra satın alabilirsiniz.
Ayrıca tamamen Türkçe ve İngilizce Rusça dil desteği bulunuyor.
Aşağıdaki linkten ücretsiz denemenizi alabilirsiniz.

http://smarttouchpos.eu , +44 2038070340
Sınırsız Ürünler
? Ürün ve yemek adları için birkaç dil desteği
? Sınırsız menü seçenekleri
? Ürün ve yemek tarifinde değiştiricileri ayarlama seçeneği
? Yemekleri İsim ile ve kodla arama
? Elektronik menü ile entegrasyon

Muşteriler ile mukemmel çalışma koşullari:

? Müşterilerin sayısı
? Düzenleme fonksiyonu ile masaların sanal haritası
? Başka bir garsona masayı transfer etme
? Birkaç açık sipariş ile çalışma
? Kartla, QR koduyla veya manuel bir şekilde indirimleri ayarlayabilirsiniz
? Servis için otomatik ücret hesaplama

Son Düzenleme: Roasrunner ~ 22 Kasım 2015 20:21
zynpsgngr
27-06-2016, 14:48   |  #6  
Taze Üye
2 mesaj

Arkadaşlar http://www.sentez.com/ diye bir site var.   Son derece kullanışlı yazılım çözümleri sunuluyor.  Bir girip göz atmanızda fayda var belki de aradığınız ürünler, yazılımları buradan temin edebilirsiniz.

dönerci muhammet
21-12-2016, 14:45   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

Merhaba Arkadaşlar,

Ben İstanbul'da çalışan dönerciyim bugune kadar birçok yazılım denedik sipariş ve restaurant konusunda fakat şu anda yeni çıkan Skypos adlı restaurant programını tüm bu konuda araştırma yapan arkadaşalra tavsiye ediyorum.Kullanımı gerçekten kolay ve bizi birçok sıkıntıdan kurtardı.Programda Paket sipariş ve bir restaurantta gerekli olabilecek herşey düşünülmüş.Fiyat olarakta piyasadaki yazılımlara göre çok uygun Burdan kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

İlgililenen arkadaşlar aşağıdaki linklerden detayları alabilirler.

https://web.facebook.com/skypos35

http://www.skyposonline.com

Hızlı Satış
17-08-2017, 10:19   |  #8  
Taze Üye
3 mesaj

Android tabanlı bir POS sistemi istiyorsanız.
Detaylı bilgi için:Restoran Otomasyonu, Adisyon Programı

kivisoft
18-10-2017, 23:48   |  #9  
Taze Üye
2 mesaj

www.kivi-soft.com

El terminalli Restoran Otomasyon Programı Cafe Otomasyon Programı Elektronik Adisyon Programı.

isimkolay
13-11-2017, 16:30   |  #10  
Taze Üye
1 mesaj

Kısaca resto nedir?

Restoran ve kafelerin iş süreçlerini en kolay ve sade şekilde yönetebilmeleri, kolay müşteri etkileşimleri ve çevre birimlerle daha kolay entegrasyonları için bulut tabanlı tasarlanan, düşük maliyetlerle yüksek performanslar elde edilebilen uygulama.

Restoran Cafe Yönetimi

adisyonprogrami
03-01-2018, 18:39   |  #11  
Taze Üye
2 mesaj

Samba Pos (adisyon programı) konusundaki uzman ekibimiz ile sorunsuz ve hızlı kurulum kolaylığı yaşayın.

Restoran Programı linki üzerinden web sitemizi ziyaret edip bize ulaşabilirsiniz.

ixirPOS
11-04-2018, 10:12   |  #12  
Taze Üye
1 mesaj

Kullanım açısından beklentilerinizin bir tık ötesini özel tasarım ve kodlamalarla, sade görsellik ve teknik olarak da tamamen işlevsellik odaklı POS sistemi üretmektedir.

Birçok benzer firmalara oranla seçiciliğimiz, farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle işletmenizin üm sistemini oluşturuyor, kimi zaman da mevcut donanımınız üzerinden devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli, farklı ve kullanışlı olmasına, personel eğitiminin tam ve anlaşılmış olmasına özen gösteriyoruz.

Öncelikli işimiz Restoran & Cafe & Bar POS yazılım ve donanım hizmetleri olmakla birlikte Web Yazılım&Tasarım alanında da uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bizimle hayal kurmaktan korkmayın.

www . ixirpos . com

Son Düzenleme: ixirPOS ~ 11 Nisan 2018 10:14
Grikediler
24-09-2018, 18:52   |  #13  
Taze Üye
6 mesaj

Günümüzdecafe tasarımı konusu sürekli olarak gelişiyor. Bayağı da önemli bir konu

White-Fox
31-12-2018, 15:24   |  #14  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 149
1,042 mesaj

Ücretsizi de işinizi görür diye düşünüyorum :) 

https://eskiyazilimci.blogspot.c ... disyon-program.html

En azından ödeme gücü olmayan restoran sahiplerinin işine yarar belki :)

broozkan__
08-07-2019, 13:27   |  #15  
Taze Üye
1 mesaj

Sektörün içerisinde birisi olarak kesinlikle BaristaPOS'u öneririm. Gayet hızlı, anlaşılabilir, stabil çalışan yazılımdır. 

Farklı cihazlarda sorunsuzca çalışır. Kafe içerisinde internete ihtiyaç duymaz. Fakat dışarıdan istenildiği zaman bağlanılıp verilere ulaşılabilir. CallerID, yazarkasa pos vs. entegrasyonları da mevcuttur.

Tavsiyem [url=baristapos.brosoft.com.tr]baristapos.brosoft.com.tr[/url]

Turhost