RipTiger Full [28.01.2010]

CHIP Online
28-01-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

RipTiger Full – Dünya'nın 1 numaralı online video ve TV indirme uygulaması!RipTiger kullanımı en kolay ama özellikleriyle en güçlü web video yakalama yazılımıdır. En son sürüm ile Flash video sitelerinin hepsinden video indirmek mümkündür. Filmleri, TV programlarını, müzik kliplerini ve dahasını kolayca bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bu videoları dönüştürüp cep telefonunuza ya da MP4 çalarınıza aktarabilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

RipTiger Full – Dünya'nın 1 numaralı online video ve TV indirme uygulaması!RipTiger kullanımı en kolay ama özellikleriyle en güçlü web video yakalama yazılımıdır. En son sürüm ile Flash video sitelerinin hepsinden video indirmek mümkündür. Filmleri, TV programlarını, müzik kliplerini ve dahasını kolayca bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bu videoları dönüştürüp cep telefonunuza ya da MP4 çalarınıza aktarabilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumDesteklenen popüler formatlar:Flash Video (HTTP ve RTMP)
Windows Media (HTTP, MMS ve RTSP)
Real Audio ve Real Video (HTTP ve RTSP)
MPEG
QuickTime
Streaming MP3 (Shoutcast)

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: RipTiger Full

HugOBoss___
28-01-2010, 10:55   |  #2  
HugOBoss___ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,011 mesaj

Chip Online'dan ingilizce açılımı... Güzel... :)

bilgi_çağı
28-01-2010, 12:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
349 mesaj

Streaming Video Recorder da çok benziyor... Teşekkürler Chip.com.tr ve tr.giveawayoftheday.com 
2 tane aynı programdan olsun fazla mal göz çıkarmazmış...

cemuqur
28-01-2010, 12:39   |  #4  
Taze Üye
18 mesaj

makale ve program için teşekkürler

GeçeninYargıcı
28-01-2010, 15:02   |  #5  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Actevisyon kodu alabilen varmı

ahmetcahan1962
28-01-2010, 15:21   |  #6  
Yeni Üye
23 mesaj

Bende alamadım. aktivitasyon kodunu, nasıl alacağız.

bilgi_çağı
28-01-2010, 16:05   |  #7  
Yıllanmış Üye
349 mesaj

Arkadaşlar aktivasyon kodunu şu şekilde alacaksınız:
http://tr.giveawayoftheday.com/riptiger-full/
bu adrese gidin ve en son yorum yazan(ilk baştan 3.cü kişiyi) okuyun ve ona göre işlem yapın....

Son Düzenleme: bilgi_çağı ~ 28 Ocak 2010 16:05
GeçeninYargıcı
28-01-2010, 16:07   |  #8  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Ben sabahtan beri uğraşıyorum sonuc olumsuz.
Biraz evvel http://tr.giveawayoftheday.com/ bu siteye girdim  vatandaş anlatıyor.
Yazısını kopyalıyorum.
Evet arkadaşlar,yönetimin dediği gibi aktivasyon arızası düzelmiş.Kendim bizzat denedim,kurdum.Hafif bazılarımıza karışıkça gelebilir aktivasyon olayı.Çok açık anlatmaya çalışacağım.
Evvela malum programı masaüstüne kuruyorsunuz.Sonra bu kısa yolu tıklayıp programı açıyorsunuz.Karşınıza gelen sayfanın sol en alt köşesinde “buy now”tuşu var.Onu tıklıyorsunuz.Sonrada “Enter License code”tuşunu tıklıyorsunuz.Karşımıza gelen tabloyu o an için bırakıp,ayrı bir yerde yönetimin yukarıda bildirdiği “http://www.riptiger.com/activate.php ” adresine gidiyorsunuz.Oradaki kutucuklara,az evvel bıraktığımız sayfadaki değerleri girip,aktivasyon kod.tuşuna basınca sayfada az sonra aktivasyon kodunuz karşınıza geliyor.
Sonra tekrar az evvel bıraktığımız “enter Licance Code” tuşuna basmamızdan sonra karşımıza gelen sayfaya gidip,”continue” tuşunu tıklıyorsunuz,işte burada karşımıza gelen sayfadaki aktivasyon kutusuna az evvel elde ettiğimiz kodu giriyoruz.Finish tusuna basarakta programı tam kapasite ile kullanmaya başlıyorsunuz.
Amaç Paylaşım,
Herkese Sevgiler

Vatandaşın yazısını aynen kopyaladım önemli yerlerini kırmızı yaptım.
kutucuklara,az evvel bıraktığımız sayfadaki değerleri girip ? Değer diye neyi kasteddiğini anlamadım orada iki farklı serial var 1,inci İD nosu 2,inci programın seriali şimdi vatandaş bilmeçe gibi  yazı yazmış değerleri gir hangi değeri gireciğim acıklama yok 1,incimi 2,incimi evet bilmece gibi yardım
Ben değerlerin her ikisinide denedim sonuc olumsuz beçeren varsa acıkca yazarsa memnun olurum
denemekten başım ağrıdı.

Son Düzenleme: GeçeninYargıcı ~ 28 Ocak 2010 16:22
ahmetcahan1962
28-01-2010, 19:35   |  #9  
Yeni Üye
23 mesaj

Sağolasın. Oh be. Oldu. şimdi.

Kapalı Hesap (158417)
28-01-2010, 21:41   |  #10  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

Makale ve program için teşekkürler

bilgi_çağı
28-01-2010, 22:40   |  #11  
Yıllanmış Üye
349 mesaj

@ GeçeninYargıcı,programı kurdunuz değil mi evet, şimdi kaldırın(revo uninstallerle) ve tekrar kurun.

Şimdi ne yapacağınızı anlatacağım inşallah yarar:

programı yeniden kurduktan sonra program açılacak ve karşınıza RİP TİGER ana sayfası gelecek orada sol tarafta en altta BUY NOW yazan yeri TIklayınız.

Karşınıza küçük bir pencere gelecek orada ENTER LİCANSE CODE yazan yeri tıklayınız.

Tıkladıktan sonra yeni bir pencere ekrana gelecek içinde Sistem ID ve altında da Lisans kodu bulunan bir pencere ve biraz bekledikten sonra en altında da Aktivasyon kodu belirecek, eğer aktivasyon kodu yazan yerde rakamlar varsa yani kutucuk boş değilse en altta continue yazan yeri tıklayınız ve diğer işlemleri onaylayınız...

Sistem ID ve Lisans kodu olan pencerenin en altında belirecek Aktivasyon Kodu nun bulunduğu kutucuk boş ise aynı pencerede mavi linkte şu adrese http://www.riptiger.com/activate.php tıklayınız.

[Not:varsayılan tarayıcınız İE olmasın.]

http://www.riptiger.com/activate.php bu adreste neler var ve neleri yapacaksınız;

ilk kutucuğa hangisini yazacaksınız:
RipTiger programında BUY yazan yeri tıkladıktan sonra açılan sayfada ENTER LİCANSE CODE yazan yeri tıklamıştınız ya ve orada yeni bir pencereyle karşılaşmıştınız ve içinde de Sistem ID ve Lisans Kodu vardı ya işte  bu http://www.riptiger.com/activate.php adresteki ilk kutucuğa Lisans kodunu kopyalayıp,bu kutucuğa yapştırın.

alttaki kutucuğa neyi yazacaksınız:
altındaki kutucuğa ise Sistem ID kodunu kopyalayıp bu altta ki kutucuğa yapıştırın.
Daha sonra en altta bulunan Aktivasyon kodu isteme butonuna(onay tuşuna) basın be bekleyin.

Birazcık bekledikten sonra ya o sayfaya Aktivasyon kodu üst tarafta olmak şartıyla ekrana gelecek ya da sizi başka bir sayfaya yönlendirme yapıp o sayfada ekrana gelecek ,yönlendirme yaptığı ekranda Aktivasyon kodu dahil hiçbir şeyle karşılaşmazsanız yani yönlendirme yaptığı sayfa boşsa o zaman İnternet tarayıcınızın en üstündeki sayfayı geri al  tuşu var; O, tuşa basın ve bekleyin göreceksiniz ki geri al tuşuyla kutucukların olduğu sayfayla yeniden karşılaşacaksınız ve orada sol tarafta Aktivasyon Kodu ekrana gelecek.

O kodu alın ve ENTER LİCANSE CODE lupenceredeki aktivasyon kodu bulunan kutucuğa yapıştırın sonrada
continue yazan yeri tıklayıp gereken yerlere onay verip son olarak da finish yazan yere basıp tamamlayın...

İnşallah bu bilgiler işinize yarar, biraz geç cevap verdim çünkü yemek yiyordum, girememiştim...

GeçeninYargıcı
28-01-2010, 23:16   |  #12  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Sy. Bilgi-cağı .
Emeğin ve anlatımın için sana teşekkür ederim.
Dedimya bu gün inan uğraşmaktan gına geldi samimi olarak söylüyorum en sonunda programı kaldırdım
şimdi senin yazını gördükten sonra  bir daha deneyim dedim terslik devam ediyor şimdide program kurulmuyor biliyorsun program kurulması için http://tr.giveawayoftheday.com/  sitesine bağlanıp program kurulabilmesi için site çalışır durumda olmasılazım şimdide site acılmıyor bu yazıyı yazarken siteye birkez daha baktım http://tr.giveawayoftheday.com/  acılmıyor site kaput olmuş site acık olmadığından programda kurulmuyor  ama sitede sorun olabilir acılsın programı yeniden deneyeceğim.

reşha
29-01-2010, 00:02   |  #13  
Taze Üye
1 mesaj

4VTYGK   BENDEKI  BELKI HERKESDEKI AYNI OLABILIR

bilgi_çağı
29-01-2010, 00:16   |  #14  
Yıllanmış Üye
349 mesaj
Alıntı: reşha  
4VTYGK   BENDEKI  BELKI HERKESDEKI AYNI
Herkeste aynı değil...
@ GeçeninYargıcı, İE ile denemeyin , İE varsayılan tarayıcınızsa onu kaldırın Firefox veya Chrome ya da Opera ile deneyin. Şu an itibariyle açık site, yani ben girebiliyorum...

GeçeninYargıcı
29-01-2010, 00:28   |  #15  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Tamam deniyorum

GeçeninYargıcı
29-01-2010, 00:52   |  #16  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Sy.Bilgi-cağı.
Sy.Reşha.
İllginizden dolayı her ikinizede teşekkür ederim.
Sy bilg-cağının dediği gibi meseleyi Mozilla Firefox  çözdü actevisyon işlemini Mozilla Firefox ekranında yaptım demekki sorun İE de imiş bu gün bayağı uğraştım neyse sonunda hep beraber başardık çok sağ olun.

bilgi_çağı
29-01-2010, 01:05   |  #17  
Yıllanmış Üye
349 mesaj

@ GeçeninYargıcı, dediğiniz gibi hep beraber başardık. Sizin adınıza sevindim ve güle güle kullanın. 
Arkadaşlar, aldığınız kodları saklayın sonradan kurmak isterseniz işe yarayabilir.

GeçeninYargıcı
29-01-2010, 01:13   |  #18  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Teşekkür ederim

murat2010
29-01-2010, 02:17   |  #19  
murat2010 avatarı
Yıllanmış Üye
287 mesaj
RipTigerRipTiger
The brief how to capture web video
Bugünkü programı beğenmedim... Çünkü sitelerden izlediğimiz her video zaten bilgisayarımıza kayıt oluyor...Birde Youtube gibi sitelerden video indirmek o kadar zor bişey değil...Açıkcası yaramaz...

Son Düzenleme: murat2010 ~ 29 Ocak 2010 02:20
GeçeninYargıcı
29-01-2010, 03:05   |  #20  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Actevisyon işlemi artık herkez yapsın resimlerle anlattım.
http://hotfile.com/dl/26204227/1bf60ce/Actevisyo_ilemi.rar.html

raco38
29-01-2010, 10:44   |  #21  
Taze Üye
12 mesaj

Vallahi dün bende alamamıştım bugün arkadaşların yukarıda yaptıkları açıklamaları uygulayayım diye programı çalıştırdım. buy now a tıkladım 2 tane kod geldi nex tuşuna bastım activasyon kodu kendi kendine orada çıktı tamam deyince program full oldu. Nasıl olur diye sormayın inanın bende anlamadım :)))

world_pc
29-01-2010, 12:58   |  #22  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,359 mesaj

Millet sizce bu program 10 üzerinden kaç eder ?