RUNDLL SORUNU

HPQ-User
14-10-2008, 16:43   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

fenerbahçe sormuş:
RUNDLL diye büyük harfle bilgisayarı ilk açtığımda 10 cm dikdörtgen şeklinde sol köşede çarpı var vede ortasında aranılan modül bulnamadı diye bir tablo çıkıyor bilgisayar açılp kurulduktan sonra ben kapatıyorum vede sistem dosyalarında dll uzantılı avastla taradıktan sonra buldum silemiyorum .bu RUNDLL hatasıveren sorunu resim olarak göstermek isterdim fakat acemi olduğum için gösteremiyorum nasıl resmini bırakayım  teşekkürler

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
İNTEL CORE 2 DUO 2.20 GHZ E4500 1 GBRAM PCI 256 EKRAN KARTI

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)

Banned
14-10-2008, 17:03   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

şimdi o hata mesajının resmini buraya koymak için önce hata mesajı masaüstünde çıkınca klavyedeki PrtscnSysRq tuşuna bas,sonrada donatılardan paint programını aç ve düzenle başlığından yapıştırı seç çıkan resmi dosya menüsünden kaydet de bir yere dosya ismini değiştirerek kaydet.sonrada bu siteye girerek gözat butonuna tıkla çıkan yerden kaydettiğin resmi bul aç de daha sonra alttaki Host it butonuna tıkla biraz bekle sana bir süre sonra link verecek link çıkınca resme tıkla açılan sayfada Direct  link yazan yeri kopyalayarak buraya yapıştır yanıtı gönder de.

Banned
14-10-2008, 18:12   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

anlayamadığın yer olursa yaz yardımcı olurum.