Sağlam XPSP3 Kullananlar Lütfen Yardım Edin!

rasorasit
27-09-2012, 03:28   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadalar başlıktada belirttiğim gibi sağlam bi xp sp3 version'u önerebilir misiniz? Sistemim çok iyi değil yeni oyunları oynarken kasmalar oluyor xp'de bu sorun gidiyor fakat şu ana kadar birsürü version denedim fakat bir tane sağlam bulamadım acil yardıma ihtiyacım var kaçıncıya format atıyorum artık bıkkınlık geldi lütfen bildiğiniz sağlam Xp sp3 version'u varsa onerir misiniz bide görsel olsun istiyorum temalar falan yani windows 7'den geçince xp pek cazip gelmiyo sadece sistemim yetmediğinden dolayı biraz daha ram kurtarıyorum diye geçiyorum lütfen yardım edin!!!

rasorasit
27-09-2012, 11:03   |  #2  
OP Taze Üye
3 mesaj
Alıntı: rasorasit  
Arkadalar başlıktada belirttiğim gibi sağlam bi xp sp3 version'u önerebilir misiniz? Sistemim çok iyi değil yeni oyunları oynarken kasmalar oluyor xp'de bu sorun gidiyor fakat şu ana kadar birsürü version denedim fakat bir tane sağlam bulamadım acil yardıma ihtiyacım var kaçıncıya format atıyorum artık bıkkınlık geldi lütfen bildiğiniz sağlam Xp sp3 version'u varsa onerir misiniz bide görsel olsun istiyorum temalar falan yani windows 7'den geçince xp pek cazip gelmiyo sadece sistemim yetmediğinden dolayı biraz daha ram kurtarıyorum diye geçiyorum lütfen yardım edin!!!
  arkadaşlar yok mu bi yardım eden :(

amkde
28-09-2012, 21:52   |  #3  
Taze Üye
4 mesaj

sade orjinal xp sp3 var ama nerden indirdiğimi bilmiyorum

excel_mustafa
29-09-2012, 21:30   |  #4  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,445 mesaj

öncelikle internetten işletim sistemi indirme.internetteki bütün işletim sistemlerinin içine zararlı katıyolar.git bi internet kafeye 5 kağıda satın al.zenginsen 100-150 tl verip orjinalini al..