samsun notebook

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
mc_fatih
18-03-2009, 18:12   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

http://www.istanbulbilisim.com.t ... g-D%C3%BCnyas%C4%B1,8022.html

ya arkadaşlar yukarıdaki linkte samsung P560-AS03US için bir yorum yapmanızı istiyorum.. fiyatı iyi geldi bana cihazda güzel yada farklı bir model varsa onuda tavsiye edebirlisiniz.. almak istiyorum artık bir makina

Son Düzenleme: mc_fatih ~ 18 Mart 2009 18:16
Fattur
18-03-2009, 18:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Bence makine kötü değil(güzel demek oluyor bu)
Ama daha iyi bilenler cevap verirse daha iyi olur Kahkaha

mc_fatih
18-03-2009, 18:24   |  #3  
OP Taze Üye
16 mesaj

saol ya çok yardımcı oldun dostum senın önerin varmı marka model

nba_01_01
18-03-2009, 20:04   |  #4  
Taze Üye
14 mesaj

http://www.mavibilgisayar.com/ud/9800 bir de buna bak bence asus daha iyi

silici06
19-03-2009, 13:47   |  #5  
Yıllanmış Üye
702 mesaj
nba_01_01
http://www.mavibilgisayar.com/ud/9800 bir de buna bak bence asus daha
her zaman söylüyorum bir cihazın iyimi kötümü oldugunu söylemek için onu bir alın test edin şöyle 1-2 ay kullanın bakalım sonra gelip burda ahkam kesin!!!! Hiç bişe yapamadınız test sonuçlarını yayınlayan siteleri inceleyin.Böyle yaparak kesesine göre notebook alacak insanları yanlış yönlendiriyorsunuz...Beğenmedim

silici06
19-03-2009, 13:54   |  #6  
Yıllanmış Üye
702 mesaj

http://www.samsung-notebook.com/r510-bs02tr.aspx
ben bu makinayı kullanıyorum daha tık demedi. aldıktan bir gün sonra vistayı kaldırdım xp sp3 yukledim. toshibalarda olduğu gibi xp yukleyince hiçbir fonksiyonunu kaybetmedi. xpye tam destek. babalar gibi çalışıyor. hem xp yükleyince pil dayanma süresi daha da arttı. kısaca samsung laptop öneririm çok memnunum. ayrıca şu an piyasada samsung laptoptan daha sessiz çalışan laptop yok

okfbgnc
22-03-2009, 22:11   |  #7  
Yıllanmış Üye
259 mesaj

burada öneri yapmak için öneri yaptığın tüm makinaları kullanmaya gerek yok bilgisayar konusunda olaya hakimsen tavsiyelerde bulunabilirsin.bende tavsiyede bulunayım.bu bilgisayar neden bu kadar pahalı anlamadım.

bu fena bir bilgisayar değil hatta o samsungdan aşağı kalır bir yanı da yok.

yine bu da iyi bir bilgisayar
son olarak da   http://www.teknosa.com/Cultures/ ... ategory=_NOTEBOOK63

bunlar tavsiye ediyorum

silici06
23-03-2009, 02:44   |  #8  
Yıllanmış Üye
702 mesaj
okfbgnc
bu fena bir bilgisayar değil hatta o samsungdan aşağı kalır bir yanı da yok.
arkadaşım senin önerdiğin üç makine de 2000 TL civarı ama benim önerdiğim 1680 TL şu an liste fiyatı:)

eğer 2000 TL civarında para verilecekse bunu almak daha mantıklı http://www.polenbilgisayar.com/a ... sp?product=30SAMG03 çünkü bu makina senin mesajında önerdiklerine havada karada basar... neyse aynı şeyleri tekrar tekrar yazmayalım daha fazla bilgi için bunlara tıklayın

okfbgnc
24-03-2009, 00:52   |  #9  
Yıllanmış Üye
259 mesaj

öncelikle ben sizin önerdiğiniz bilgisayara birşey söylemiyorum güzel bilgisayar gerçekten alınabilir bende önerirdim aklıma gelmedi.atrıca benim önerdiklerime de öyle havada karada basacak bir farkı yok küçük bir fark olabilir o da belki havada karada basması için benim önerdiklerimin 1.8 işlemci senin önerdiğinin 2.2 olması lazım veya benim önerdiğimin ekran kartı 9200 olur seninki 9600m gt o zaman da havada karada basar mesela.ama seninkiyle benim önerdiklerim arasında öyle çok uç bir fark yok.
benim seni eleştirdiğim nokta burada makina önermek için illa ki o makinayı kullanmak mı gerekiyor.şöyle bir bakarsın özelliklerine ve fiyatına eğer sana cazip geliyorsa onu önerirsin.herkes böyle yapmıyor mu? birde bakıyorsun önce öneri bekleyen arkadaşın kendi aklındaki bilgisayar nasıl ve nekadar birazda onun çevresinde öneri yapıyorsun.arkadaşınki 3 bin lira ve o parayı ona vermek gereksiz bence bende daha iyi bilgisayarlar daha ucuza fiyatlara olanları önerdim.bunda bir sakınca var mıdır?

Banned
24-03-2009, 01:15   |  #10  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj

arkadaşım senin kendi bulduğun lptop gayet iyi

silici kardeşim ahkam kesmişsin ama asıl sen arkadaşı yanıltıyorsun sen belliki pek oyuna meraklı diilsin senin ekran kartınla güncel oyunların hiçbirini oynayamazsın gafikle işin varsa yapamazsın bu yüzden ahkam keserken dikkatli ol insanları yanıltma ayrıca bi makinayı anlamak için kullanmaya gerek yok işlemci üreten iki marka ekran kartı üreten iki marka var onlarında nasıl verim verdiğini biraz ilgili olan bilir o senin dediğin sitelerde de sonuçta kimin yorum yaptığı hangi şartlarda kıyasladığı belli diil

Banned
24-03-2009, 01:25   |  #11  
Banlandı
5,024 mesaj

yine bir laptop tartışması yine "okfbgnc" ben bu filmi daha önce izlemiştim.

silici06
24-03-2009, 07:54   |  #12  
Yıllanmış Üye
702 mesaj

okfbgnc ve aapociapo siz önce dikkatli okumayı öğrenin sonra yorum yapın. millete önerilerde bulunun. daha okuduğunuzu anlamıyorsunuz ben orda kendi makinam için mi havada karada basar yazmışım iyi bakın bakalım. boş yere mesaj trafiği ve polemik yapıyorsunuz. linke tıklarsanız r560 dan bahsettiğimi anlarsınız!! ayrıca 2. mesajımda ben kendi makinamı sadece örnek olsun diye yazmıştım. samsung kullanıyorum yani biliyorum da konuşuyorum maksadıyla yazdım. onuda yanlış anlamışsınız!!

webtedarik
24-03-2009, 13:22   |  #13  
Yeni Üye
35 mesaj

http://www.webtedarik.com/samsun ... 6400-3gb-250gb-15.4(inc)-vhb.html

webtedarik
24-03-2009, 13:23   |  #14  
Yeni Üye
35 mesaj

SAMSUNG R510XS02TR C2D T6400 3GB 250GB 15.4" VHB

'da 1499 tl

webtedarik
24-03-2009, 13:25   |  #15  
Yeni Üye
35 mesaj

benim kişisel fikrim bu fiyata zor bulunur. 512 mb harici ekran kartı var 3 gb ram daha ne olsun. yakından inceledim görünüş olarak süper

okfbgnc
24-03-2009, 16:44   |  #16  
Yıllanmış Üye
259 mesaj
Kylie
bu da ikinci bölümü bunu da izle.konuyu baştan sona takip ettin mi.ortada bir kavga mı var tartışma mı.tartışma bu forumda normal mi değil mi?

okfbgnc
24-03-2009, 16:48   |  #17  
Yıllanmış Üye
259 mesaj
silici06
okfbgnc ve aapociapo siz önce dikkatli okumayı öğrenin sonra yorum yapın. millete önerilerde bulunun. daha okuduğunuzu anlamıyorsunuz ben orda kendi makinam için mi havada karada basar yazmışım iyi bakın bakalım. boş yere mesaj trafiği ve polemik yapıyorsunuz. linke tıklarsanız r560 dan bahsettiğimi anlarsınız!! ayrıca 2. mesajımda ben kendi makinamı sadece örnek olsun diye yazmıştım. samsung kullanıyorum yani biliyorum da konuşuyorum maksadıyla yazdım. onuda yanlış anlamışsınız!!
tamam r560 için havada karada basar dediğini biiyorum kendi makinan için zaten diyemezsin.sen de beni yanlış anladın bence dostum ben diyorum ki hani demişsin ya makinayı alın 1-2 ay kullanın test edin falan...bende diyorum ki bunlara gerek var mı öneri yapmak için

Banned
24-03-2009, 18:59   |  #18  
Banlandı
5,024 mesaj
okfbgnc
bu da ikinci bölümü bunu da izle.konuyu baştan sona takip ettin mi.ortada bir kavga mı var tartışma mı.tartışma bu forumda normal mi değil mi?
sen ne kadar agresif bir insansın şu an yazdıkların bile tartışma çıkarma amaçlı bilmem farkındamısın.

ikinci bölümü izle demişsinde kalsın almıyım ilk bölümü zaten çok sıkıcıydı ikinci bölümünüde izlersem ne olur bilmem.

okfbgnc
24-03-2009, 21:20   |  #19  
Yıllanmış Üye
259 mesaj

arkadaş ben agresif değilim ben burada tartışıyorum ama sen alakasız bir şekilde lafa atlıyorsun.mesela sen tartışsan forumda herhangi bir konuda ben asla lafa girmem yine kylie yine tartışma diye.tartışırsın bu en doğal hakkın.ama sen asıl agresifsin ki hemen böyle bir laf sokuşturuyorsun eski bir meseleye gönderme yapıyorsun.şimdi bunun konuyla ne alakası var sence?

Banned
24-03-2009, 22:43   |  #20  
Banlandı
5,024 mesaj

bide konuya girmek için senden izin mi almak lazım yani? madem burası tartışma ortamı bende kendi fikrimi belirttim  yine bir laptop konusu yine okfbgnc diye artık buradan ne anlam çıkarırsan çıkar orası sana kalmış.

agresifin sözlük anlamına bir bak istersen hatırlatma amaçlı olarak iyi olur benim bir lafımı alıp olayı büyüten sensin burdan çıkarırsın gerçi kimin konuya agresif yaklaştığını ayrıca ben kimseye laf sokmuyorum yapsam emin ol anlardın bunu tamam mı.

okfbgnc
24-03-2009, 23:51   |  #21  
Yıllanmış Üye
259 mesaj
Kylie
konuya girişe bak konulara artık böyle mi giriliyor eğer benim adımı eleştirel bir anlamda kullanarak konuya giriyorsan ben bundan rahatsız olurum kardeşim hemde burası laptop konusu senin konuya girişinin laptopla hiçbir alakası yok.senden izin mi alacağım diyor.allah allah arkadaş ben seni takip mi ediyorum dur bu konuya girerken benden izin al mı diyorum ama bu başlığa böyle atlaman beni rahatsız ediyor.şuraya bak yaa bişe tartışıyorsun adam atlıyor lafa yine tartışma yine okfbgnc.sanane kardeşim tartışma yeri değil mi burası istediğimle tartışırım sen kendi işine baksana.

Banned
24-03-2009, 23:58   |  #22  
Banlandı
5,024 mesaj
okfbgnc
konuya girişe bak konulara artık böyle mi giriliyor eğer benim adımı eleştirel bir anlamda kullanarak konuya giriyorsan ben bundan rahatsız olurum kardeşim hemde burası laptop konusu senin konuya girişinin laptopla hiçbir alakası yok.senden izin mi alacağım diyor.allah allah arkadaş ben seni takip mi ediyorum dur bu konuya girerken benden izin al mı diyorum ama bu başlığa böyle atlaman beni rahatsız ediyor.şuraya bak yaa bişe tartışıyorsun adam atlıyor lafa yine tartışma yine okfbgnc.sanane kardeşim tartışma yeri değil mi burası istediğimle tartışırım sen kendi işine baksana.
YORUMSUZ...! dicektim ama yazmadan edemicem diğer mesajlarını okursan aslında tartışmaya zemin hazırladığını görürsün ben sana tartışma demiyorum git istediğinle tartış ama bu forumda nedense konularda hep bir gerginlik çıkarıcı tavrın var bunuda belli ediyorsun arkadaş ben bunu belirttim ister kabul et ister etme o da sana kalmış bir şey bu düşüncemi yazmayada hakkım var sanırım ayrıca diğer konuda da sürekli benimle tartıştığını unutma ben ne kadar artık yazamyacağım dedimsede sen durmadım yazdın söyle bakalım kimmiş ağresif? burada da bunu yapıyorsun işte ben sadece senin tavrını belirttim bu neden bu kadar zoruna gitti ki anlamadım.

Son Düzenleme: Kylie ~ 25 Mart 2009 00:09
okfbgnc
25-03-2009, 00:25   |  #23  
Yıllanmış Üye
259 mesaj

ben sürekli seninle mi tartışıyorum? bunun farkında bile değilim bir kez tartıştık o kadar ondan sonrada ben bu forumda kimseyle tartışmadım bugünkü bile tartışma değildi aslında ama sen garip bir şekilde bana karşı kişilik tahlili yaptın agresiflik damgasını da vurdun.ben seninle tartıştığımı unutmuştum bile benim için önemli değil büyütülecek şeyler de değil bu tip tartışmalar ama sen unutmuyorsun ve senin için önemli anlaşılan.istersen bu forumdaki mesajlarımın hepsini bir yerde görebiliyorsak oraya bakalım.isteyen baksın veya da.kaç tane gerginlik yaratacak laf söylemişim acaba.kaç tane bulacaksın.seninle tartıştığımız konu dışında 5 tane bul getir ben daha foruma yazmayayım.sen yazmayacağım dedin ben yazdım o konuyu şimdi hatırlamıyorum bile ama öyle birşey oldu evet.buna nasıl sürekli diyorsun onu da anlamadım ya hadi neyse.eğer benimle ilgili bir derdin varsa agresif olduğumu düşünüyorsan özel mesaj at kardeşim niye hep gerginlik yaratıyorsun de.samsung laptop konusunun altına kalkıp da yine tartışma yine okfbgnc demen gerçekten çok anlamsız ve yersiz.yeri değil burası anlatabildim umarım

Banned
25-03-2009, 00:34   |  #24  
Banlandı
5,024 mesaj

biraz sakin ol istersen ben sürekli tartışıyorsun demedim diğer konuda tartıştın dedim(buradan öbür laptop konusunu anlaman gerekiyordu nedense hep tartışma çıkarıyormuşsun gibi bir düşünceye kapıldın) yalan mı? burada da aynı tavır içindesin konuya yazdığın mesajları okumak kafi ayrıca benim için önemli olduğu gibi bir hataya düşme istersen zerre kadar umrum değil bilesin sadece örnek vermek için yazdım onu ben,özele yaz diyorsun ama bunu en başından yapması gereken sendin ben değil birine yazılan bir mesaj cevap hakkı doğurur konuyu üç sayfa yapıp sonrada özele yaz demek biraz garip kaçmadımı?.

diğer arkadaşlar hangi konu diye merak edebilirler buradan okusun merak eden kim kime habire cevap yazmış belli.

ayrıca burada sana habire cevap yazıp uzatacak değilim ben demek istediğimi dedim nasılsa bunu nasıl anlamak sana kalmış.

Son Düzenleme: Kylie ~ 25 Mart 2009 00:44