Samsung Galaxy Ace s5830 Yardım

programmers
22-07-2013, 09:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

Merhaba arkadaşlar,

Telefonu yeni aldım fakat bi sorunum var.Eski telefonum daha farklı olmasına rağmen çoğu yerde operatörü buluyordu fakat ace da ise çoğu zaman bulmuyor.Bu sorun için bir işlem yapmam gerekiyor mu , yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

senanur1088
30-07-2013, 21:28   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
34 mesaj

şebekeni bulaması hattında olan çiziklerden dolayı olabilir  veya telefonun 2. eldir bu nedenle olabilir ilk önce telefonuna format atmalısın sorun düzelmezse hattındadır numAranı taşı hattında yenilenir 3 ay sonra hangi oparetör isen geçersin bu arada telefonun 2. el mi kullanıyorsun eğer öyleyse telefoncuya götür teknik servis gerektirir programla ilgili deil parçalar ile ilgilidir

Batuhan Karsan 26
30-07-2013, 22:29   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj
Alıntı: programmers  
Merhaba arkadaşlar,

Telefonu yeni aldım fakat bi sorunum var.Eski telefonum daha farklı olmasına rağmen çoğu yerde operatörü buluyordu fakat ace da ise çoğu zaman bulmuyor.Bu sorun için bir işlem yapmam gerekiyor mu , yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

hattını yenile.
 ayarlar>telefon hakkında>yazılım güncellemelerini yap bi oda etkili.samsung hesabı al öyle güncelle.
 biraz da kendin internette araştırsanda olur belkide genel bir sorundur bence s5830i var böyle bir şey yok.