Samsung Galaxy S4 Kararsız Kaldım..

niccken
01-08-2013, 15:45   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
21 mesaj

Arkadaslar Samsung Galaxy S4 almak istiyorum param var ama kararsız kaldım Samsung Galaxy S4de aşırı ısınma sorunları oluyormus aşırı ısınmada zamanla telefona bazı zararlar verebiliyormus birde wifi bağlantı sorunu varmıs sizce tercih etmelimiyim Samsung Galaxy S4ü yada ona alternatif bir telefonmu almıyım ne gibi bir telefon ?

Wonderful Apple
01-08-2013, 19:11   |  #2  
Wonderful Apple avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
42 mesaj

bence biraz daha fazla para ver  iPhone 5 al almışken en iyisini al ;)

öncül
03-08-2013, 15:57   |  #3  
Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: niccken  
Arkadaslar Samsung Galaxy S4 almak istiyorum param var ama kararsız kaldım Samsung Galaxy S4de aşırı ısınma sorunları oluyormus aşırı ısınmada zamanla telefona bazı zararlar verebiliyormus birde wifi bağlantı sorunu varmıs sizce tercih etmelimiyim Samsung Galaxy S4ü yada ona alternatif bir telefonmu almıyım ne gibi bir telefon ?

Hocam hiçbir tereddüt etmeden alabilirsiniz. Ben alalı 1 hafta oluyor S4 ümü. Bazı insanlar telefonu alıyorlar güncellemeden kullanıyorlar buda şu gibi sorunlara yol açıyor. İlk sürümlerde hatalar mevcut aşırı ısınma ve kamerayı açınca reset vb. sorunlar mevcut eğer yeni gelen güncellemeleri yüklersen bu sorunların hiç biri kalmıyor. Ben real racing 3 ü oynuyorum 10 dk sonra hafif bir sıcaklık başlıyor ılık bir sıcaklık ve bu sizi rahatsız etmeyecek şekilde. Ben 1 saat oyun oynadım öyle aşırı derecede ısınma olmadı. Oyunlarda şu ana kadar bir kasma olmadı ancak gta vice city yükledim kasmalar oldu nedeni s4 ile uyumsuz s4 e uyumlu olan sürümü indirdim ve kasma yok artık .Size önerim cihazı açar açmaz güncelleyin ısınma ve reset problemleri ile hiç karşılaşmamış olursunuz. Ben beyaz rengi tercih ettim ablamda siyahı var beyaz telefonu daha şık ve büyük gösteriyor.

mrfunky
04-08-2013, 19:45   |  #4  
Üye
60 mesaj

S4 le S3 arasında sizce çok büyük farklar var mı, S3'ün fiyatları oldukça düştü S4'ten dolayı,sizce değer mi S4'e aradaki farkı vermeye, bir S4 sahibi olarak siz ne düşünüyorsunuz?

niccken
10-08-2013, 13:16   |  #5  
OP Yeni Üye
21 mesaj
Alıntı: öncül  

Hocam hiçbir tereddüt etmeden alabilirsiniz. Ben alalı 1 hafta oluyor S4 ümü. Bazı insanlar telefonu alıyorlar güncellemeden kullanıyorlar buda şu gibi sorunlara yol açıyor. İlk sürümlerde hatalar mevcut aşırı ısınma ve kamerayı açınca reset vb. sorunlar mevcut eğer yeni gelen güncellemeleri yüklersen bu sorunların hiç biri kalmıyor. Ben real racing 3 ü oynuyorum 10 dk sonra hafif bir sıcaklık başlıyor ılık bir sıcaklık ve bu sizi rahatsız etmeyecek şekilde. Ben 1 saat oyun oynadım öyle aşırı derecede ısınma olmadı. Oyunlarda şu ana kadar bir kasma olmadı ancak gta vice city yükledim kasmalar oldu nedeni s4 ile uyumsuz s4 e uyumlu olan sürümü indirdim ve kasma yok artık .Size önerim cihazı açar açmaz güncelleyin ısınma ve reset problemleri ile hiç karşılaşmamış olursunuz. Ben beyaz rengi tercih ettim ablamda siyahı var beyaz telefonu daha şık ve büyük gösteriyor.

Öneriniz için teşekkürler bende S4 alıcam heralde büyük bir ihtimalle güncelleştirmeleri ayarlardan yapıyoruz dimi yazılım güncelleştirmeden yanlış hatrılamıyorsam samsungun galaxy serilerinde öyle

9999nurican
15-08-2013, 17:12   |  #6  
9999nurican avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
186 mesaj

kesinlikle s4 kendim kullandım süper

Mersan23
15-08-2013, 18:57   |  #7  
Mersan23 avatarı
Taze Üye
9 mesaj

Hocam Samsung Galaxy S4 kullanıyorum. Mükemmel bir telefon. Ram'ı olsun, hızı olsun çok iyi. O saydığın sorunlar her telefonda olabilir açıkçası yani. Hiç tereddüt etmeden alabilirsin...Beğendim

ugiican
15-08-2013, 23:57   |  #8  
Taze Üye
2 mesaj

Açıkçası ben de senin gibi kararsız kalmıştım. Fakat şimdi iyi ki iPhone 5 almamışım diyorum. Keza iki rakip arasında S4 hem daha ucuz, hem de daha kullanılabilir ve daha kuvvetli bir telefon. Annem iPhone 5 kullanıyor. Alır almaz karşılaştırdım zaten. Ha evet ısınma sorunu biraz var fakat iPhone da ısınıyor gayet. Fakat S4 ün kamerasının mükemmel olduğunu söyleyebilirim. Ara ara takılmalar oluyor. Bunun nedeni de ben çok yükleniyorum telefona. Aynı anda birçok programı kullanıyorum.

Mevzusu geçen bir diğer konu da kamerada reset sorunu. Açıkçası bu sorun telefonu ilk aldığım zaman geldi başıma. O sırada da arkada birçok program açıktı. Sinirlenmiştim fakat updateden sonra hiçbir sorun yaşamadım. Isınma sorunu evet var fakat rahatsız edeceğini sanmıyorum.

fatihsoylu01
19-08-2013, 14:58   |  #9  
Taze Üye
6 mesaj

Lg'nin yeni telefonu samsung s4 ile aynı özelliklerde fiyat olarak'da düşük. bir bak istersen. 

http://www.lg.com/tr/smart-phones/lg-E986-LG-Optimus-G-Pro

MaxPowerr
20-08-2013, 16:34   |  #10  
Üye
63 mesaj

ya ben de aldım evet ısınıyor da bence abartıyorlar. O kadar ciddi bir durum değil ki s4 kaliteli bir cihaz android istiyorsan şuan en iyisi bu.

mad_ax
20-08-2013, 17:30   |  #11  
mad_ax avatarı
Yeni Üye
31 mesaj

kesinlikle al derim...

kadiryildirim1
26-09-2013, 19:34   |  #12  
Taze Üye
19 mesaj

Şu an ne s4 ne 5s alınacak en iyi telefon lg g2

TayyarDeli
16-04-2014, 11:52   |  #13  
Taze Üye
12 mesaj

Tereddütte kalmayın istediğiniz özelliklere uygun telefon için incelememizi okumanızı tavsiye ederiz.

Galaxy S4 İ9500 16 Gb 5 Ekranlı Akıllı Telefon Siyah

Sadece 7.9 mm'lik kalınlığı ile beklentilerin de ötesinde bir tasarıma sahip olan, Samsung'un lokomotif ürünlerinden Samsung Galaxy S4 i9500 akıllı telefon modeli hem sıra dışı tasarımı hem de üstün teknik özellikleri ile beğeni topluyor. Akıllı telefon piyasasında bomba etkisi yaratan birkaç üründen biri olması tüm dikkatlerin bu cihazda toplanmasını sağlıyor. Galaxy serisinin en çok kullanılan modellerinden biri olması da ürünün cazibesini açıklamaya yetiyor.

Samsung Galaxy S4 Vatan'dan Alınır!

Vatan Computer kalitesi eşliğinde sahip olabileceğiniz Samsung Galaxy S4 i9500 akıllı telefon fiyatı makul düzeyde bulunuyor. Telefon kullanıcılarının itina ile inceledikleri özellikler, yüzleri güldürmeyi başardı. Örneğin çizilmez süper amoled ekran kapasitif dokunmatik özellikte! Ekran renk sayısı ise 16 M olduğundan parlak ve canlı renkler eşliğinde bir kullanım sunuyor. Ekran çözünürlüğü ise beklentilerin de üzerinde; 1080 x 1920!

5 İnçlik Çoklu Dokunmatik Ekran!

Son derece hafif olması ile de dikkat çeken cihaz 130 gramlık bir hafiflik ile rahat taşınıyor. Samsung Galaxy S4 i9500 akıllı telefon özellikleri keşfetmekle bitmiyor. Kullanıcılar telefonlarının her geçen gün yeni bir özelliğini keşfederek küçük sürprizler yaşayabiliyor. 5 inç genişliğinde olan ekran çoklu dokunmatik özelliği ile etkin ve hızlı bir kullanım sunabiliyor. Menüler arası geçiş hızı da pratik kullanım özelliğini destekliyor ve kullanım hızını ciddi düzeyde arttırıyor.

Örneğin ürünün veri transfer hızı 42 Mbps düzeyinde ve bu oran pek çok akıllı cep telefonu modelinin sunduğu hızın bir hayli üzerinde yer alıyor. Wi fi, kulaklık girişi gibi özellikler zaten mevcut! Cihazın artısı var, eksiği yok! Samsung Galaxy S4 i9500 akıllı telefon avantajları arasında sayılabilecek çok fazla teknik husus yer alıyor. Tüm bunlar cihazın artıları olarak değerlendirme hanesinde yerini almış durumdadır.

64 GB + 64 GB İle Verileriniz Her Daim Yanınızda!

Akıllı cep telefonunu bir harici disk olarak kullanmaktan keyif alanlar içinse bu cihaz ideal bir seçim olabilir. Çünkü disk kapasitesi 64 GB ve cihazın 2 GB ram özelliği var. "Bu da yetmez" diyenlere akıllı cep telefonu modelinin 64 GB'ye kadar genişleme kapasitesine sahip olduğunu hatırlatalım. Flaşlı 13 MP fotoğraf kamerası ile yüksek çözünürlükte fotoğraf kareleri elde etmek son derece kolay ve bir o kadar da keyifli olacak.

Arka arkaya fotoğraf çekme hızı da kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı. Bu arada ürünün video kayıt çözünürlüğü de anlatmaya değer rakamlardan oluşuyor; 1080p 1920 x 1080! Android 4,2 işletim sistemine sahip olan Samsung Galaxy S4 konuşma süresi 3G şeklinde 14 saate kadar çıkabiliyor. 3G Standby süresi ise 370 saat ile neredeyse rekor düzeydedir. Görüntülü sohbet özelliğini de kullanıcılarına sunan cihazı her yönüyle incelemek için Vatan Computer'a bekleniyorsunuz!

Kaynak: http://www.vatanbilgisayar.com/g ... -telefon-siyah.html

GreyAnatomy
21-04-2014, 19:45   |  #14  
Taze Üye
13 mesaj

Bencede galaxy s4 pek tavsiye etmem fazla abartıyorlar

heathrow
29-05-2014, 22:33   |  #15  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 4
36 mesaj

1 ay önce S4 1.450 TL'ye aldım. Ondan önceki telefonum Sony Xperia SP idi, herkes SP'yi iyi bir telefon olarak bilir ancak Sony'den nefret ettim. Birçok sorunu vardı.