samsung galaxy s5 kullanım esnasında ekran kayıyor

cimo
24-10-2018, 09:05   |  #1  
cimo avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar herkese merhaba ;
Samsung  s5 modeli bir telefon aldım geçen gün bu telefonda daha önce hiç görmediğim bir sıkıntı var kullanım esnasında ekran anlık olrak 1-2 dk ara ile 2 mm yukarı kayıp geri düzeliyor fakat sürekli yapmıyor bazen 1-2 saat kullanımda bir sorun olmuyor bazende 1-2 dk ara ile yapıyor kafam cok karıştı gpu da mı sıkıntı var yoksa ekranda mı bir sorun var çözemedim yardımcı olursanız cok sevinirim herkese iyi forumlar..

Sistem Bilgilerim
Kaan Colak
21-01-2019, 00:10   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2 mesaj

cözum bulabildiniz mi bende de basladi ayni sorun ilk pubg oynarken basladi (takilma var fakat sadece ekran takilmasi dokunmatik calisiyordu) son noktayi netflix koydu bidaha da düzelmedi isindikca takiliyor artik ekran durak reklam panosu gibi yukari cikiyor asagidan geri geliyor, klavye acilirken normal yaziyor ekrana ama üst üste 2 klavye daha cikiyordu. en son baktim telefona belli bir süre dokunmayinca normale dönüyor. 5 kere formatladim downgradeler dahil suan 4.4.2 yükledim yok islemci veya grafik karti kesin biri yandi (SM-G900H MODEL)

Son Düzenleme: Kaan Colak ~ 21 Ocak 2019 00:11 Neden: eksik bilgi
Kaan Colak bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Kadir Eryılmaz
08-05-2019, 01:13   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

Sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorun bende car çare bulamadım.

Kadir Eryılmaz
08-05-2019, 01:14   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

Sorunu çözebildiniz mi? Aynı problemi yaşıyorum çare bulamadım... ekran mı anakart mı belli değil