Samsung galaxy s5 sorunları yardım lütfen

mc kenzei
24-08-2015, 15:31   |  #1  
mc kenzei avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhabalar , telefonumda sorunlar yaşıyorum.Öncelikle telefonumu aldığımda ilk kurulumu yaparken telefon kendisi hiç bir izin istemeden otomatik olarak battery doctor , clean master gibi programları kuruyor.Bu telefonun zaten kendine ait özelliği olan batarya güç tasarruf özelliği var bunları kurmasına hiç bir anlam veremiyorum.İkinci olarakta retrica kullanıyorum programı kullanmaya başladığım 1 veya 2 gün içersine herhangi bir sorun yaşamıyorum galeriye fotoğrafları kaydediyor ama daha sonra hiç bir değişiklik yapmadığım halde kendi kendine çektiğim fotoğrafları kaydetmemeye başlıyor.Fotoğrafları dosyalar içinde görebiliyorum fakat galeriye girdiğimde retrica albümünde göremiyorum ayrıca aynı şey whatsaptan gelen fotoğraflar içinde geçerli onunda fotoğraflarını galeride albümde göremiyorum.Telefonu 2 kez fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen bu sorunu sürekli yaşıyorum bilgisi olanlardan yardım bekliyorum teşekkürler.

Son Düzenleme: mc kenzei ~ 24 Ağustos 2015 15:37 Neden:
theironman
08-09-2015, 17:43   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

nasıl yani senin isteğin dışında battery doctor gibi üçüncü parti uygulama mı yükleniyor?