Samsung Galaxy serisinin 5. nesil mucizesi

CHIP Online
14-04-2014, 11:07   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkileyen Samsung Galaxy S5'i yakından tanımaya ne dersiniz?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sam ... mucizesi_46507.html

Resimlerle: Ve karşınızda Galaxy S5!

Samsung, Galaxy S serisinin tüm dünyada ve Türkiye'de merakla beklenen 5. Nesil telefonunu piyasaya sundu. Bu Galaxy mucizesine herkesten önce sahip olmak isteyen milyonlar, ön sipariş verdiler bile!


Tüm dünyanın gözlerini diktiği Samsung Galaxy S5 İspanya'nın Barselona kentinde başlayan 2014 Kablosuz Teknoloji Fuarı'na da damgasını vurdu. Birçok ürünüyle fuarda boy gösteren Samsung'un en çok ilgi çeken ürünü yeni Galaxy S5 oldu. Dünyadaki etkisinin Türkiye'de çok yankılı olacağı kesin.


Yeni Galaxy S5'te 8 çekirdekli bir işlemci, 16 MP kamera, tam 2 adet flaş, parmak izi okuyucu, kalp hızı ölçer gibi özellikler bulunuyor. 5.1 inç büyüklüğünde Full HD Super AMOLED ekranıyla neredeyse bir tablet PC rahatlığında!


Detaylar ve daha fazlası için gelin, Samsung Galaxy S5'in teknik özelliklerine yakından bakalım!


Hızlı otomatik odaklama


16 MP kameraya sahip Galaxy S5, hızlı otomatik odaklama yapabiliyor. Yani harekete devam! Aksiyon ne zaman gerçekleşiyorsa, anında telefonda! Dolayısıyla hiçbir önemli anın kaçırılamayacağı aşikâr. Titrek ve bulanık çıkan, aksiyonu yansıtamadığınız fotoğraf kareleri de bu telefonla tarihteki yerini alacak.


Ürünü satın almak için http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s5 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Tüm Konu: Samsung Galaxy serisinin 5. nesil mucizesi

Resimlerle: Ve karşınızda Galaxy S5!

Kaynak: www.chip.com.tr