Samsung Galaxy Tab2 P3100 Usb Tanımıyor

ouzann3
22-02-2014, 00:24   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Tabletimi Afganistandan aldım Pasaporta işletmedim ve kapandı.Daha önceden rootlamıştım Kullanması için verdim sistem uygulamalarından bir kaçını silmiş Şu an tabletin wifi ı hiç bi şekilde açılmıyor Usb ile pc ye bağladımda tanımıyor pc samsung kies de yükledim hiç bi şekilde pc cihazı tanımıyor hard formatta wifi sorununu çözmüyor usb çalışmıyor wifi yok rootla güncelleme yapılmıyor ne yapabilirim usb siz çözüm yolu sunabilirmisiniz kies kurmam  gelistirici modunu aktif etmemin hic bir faydası olmadı

ouzann3
23-02-2014, 00:17   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Yokmu koskoca chip forumlarından yardımcı olabilecek kimse

sosyalli
23-02-2014, 23:47   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
516 mesaj

kardeşim ben biliyorum da şunu merak ettim. Tabletin neyini pasaport kayıdı yaptırdın cidiyim kahkaha attım :D

tanıma konusuna gelince benim başıamda gelmıştı Zamanında galaxy S1 kulanıyordum ozamanda tanımazdı samsung drıverı vardı halada duruyor onu kuruyordum kıes ve pc telefonu goruyordu gerekırse dropboxa atıp lınk atablırım.

sosyalli
23-02-2014, 23:57   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
516 mesaj

Pc deki tüm samsung driverlerini kaldır, pc yi restart at ve bunu şu şekilde yükle

telefonu bağla pc ye interneti kapat kı ınternetten yanlıs surucuyu cekmesın yanlış sürücüden kastım çalışmayan sürücü, kapattıktan sonra bilgisayarım, aygıt yöneticisi, oradan telefonu bul samsung modem dıyede geçebilir oraya dikkat et o samsung modem yazısı görükiyorsa sağ tıkla sürücüyü güncelleştiri seç, sürücü yazılımı için bilgisayarımı taraya tıkla oradan bu .rar dosyasını klasöre cıkart  sonra sürücüleri aratacağın yerı o klasörü seç dosyaları bulup yükleyecektın yapamazsan team wiver ıle ben baglanıp yapabılrım.

Link https://www.dropbox.com/s/enmjaw ... nes_v1_3_2300_0.rar