Samsung Gear Fit'e ödül!

CHIP Online
06-03-2014, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung'un Super AMOLED ekranlı yeni giyilebilir teknolojisi, şimdiden önemli bir ödül aldı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/samsung-gear-fit-e-odul_45798.html

Samsung Electronics'in, Barselona Dünya Mobil Kongresi'nde tanıttığı ilk kavisli Super AMOLED giyilebilir cihaz Samsung Gear Fit, iddiasını GSMA'nın "En İyi Mobil Cihaz Ödülü"nü alarak kanıtladı. Gear Fit, Samsung Gear teknolojisini en kapsamlı egzersiz araçları ile birlikte sunarak, kullanıcıların kişisel tarzlarından veya mobil bağlantılarından ödün vermeden fiziksel olarak aktif kalmalarına olanak sağlıyor.


Super AMOLED ekrana sahip olan Samsung Gear Fit, kullanıcıların bileklerine rahatça oturacak şekilde tasarlandı. Gear Fit gelişmiş egzersiz özelliklerinin yanı sıra, kullanıcıların hareket halindeyken bile e-posta, SMS, çağrı, alarm, S-planner gibi Galaxy akıllı telefonlardan gelen bildirimlere anında ulaşmalarını sağlıyor.


Samsung Gear Fit Siyah, Turuncu ve Gri kayış rengi seçenekleri sunuyor ve bu sayede kullanıcılar, ruh hallerine ya da giyim tarzlarına en iyi uyan Gear Fit'i seçebiliyor. Samsung Gear Fit, aynı zamanda kişiselleştirilmiş öneriler ve egzersiz tavsiyeleri sağlamak üzere, özel ve gerçek zamanlı "egzersiz koçu" görevi de görüyor.

Tüm Konu: Samsung Gear Fit'e ödül!

Kaynak: www.chip.com.tr