Samsung Grand 2 titreşim problemi

sezerv35
24-04-2015, 02:44   |  #1  
sezerv35 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba çözümü buraya yazmakta buldum umarım bilgi sahibi arkadaşlar bana yardımcı olabilirler... Samsung Grand 2 telefonum var, yaklaşık 1 ay kadar önce yanlışlıkla elimden yere düşürdüm ve daha sonra titreşiminin eskisi gibi çalışmadığını fark ettim. Titreşimi bazen ben müdahale etmeksizin geri geliyor ve ardından yine deaktif oluyor. Donanımsal sorun mu var acaba? Öyle olsa diğer fonksiyonları etkilenmez miydi? Fabrika ayarlarına geri yükleyin diye yorumlar duydum internette, sizce ne kadar sağlıklı yapmalı mıyım? Ya da çözümünü bilen arkadaşlar bana telefonumu servise göndermeden nasıl çözüm yaratılacağı hakkında bilgilendirme yapabilirler mi? İlginiz için teşekkürler...

Bu sorunun kabul edilmiş çözümüne hemen ulaşmak için tıklayın
Sistem Bilgilerim
kuyu0kazici
24-04-2015, 03:38   |  #2  
kuyu0kazici avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
105 mesaj

wipe cache yap bak test kodları olacak titreşim testi yaptır...

kuyu0kazici bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
sezerv35
24-04-2015, 04:36   |  #3  
OP Taze Üye
1 mesaj

Maalesef cihazımı full wipe yaptım ardından titreşimi test ettim fakat yine aynı şekilde titreşim olmadı.

mehmet_93
24-04-2015, 21:00   |  #4   ÇÖZÜM
mehmet_93 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 97
593 mesaj

Kardeşim telefonu düşürmüşsün donanımsal olarak bozmussun. Formatlamakla ne alaka. düşürdüğünde tuşuna basılıp bi yerlere girip mi bozulacak titreşimi. Servise vermeden donanımsal bi soruna yapabileceğin bi şey yok yorma kendini.

mehmet_93 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
sezerv35
24-04-2015, 23:11   |  #5  
OP Taze Üye
1 mesaj

Teşekkür ederim fikir danışmış oldum bu sayede yardımcı olduğunuz için teşekkürler beyler.