Samsung S8300 mı Nokia C5-03 mü ?

ERAYGS09
16-04-2011, 22:28   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar 550 TL bütçem var ,telefonları değerlendirdim ve iki telefon arasında kaldım biri Samsung S8300 diğeri ise Nokia C5-03.Özelliklerine baktım S8300 biraz daha iyi gibi ama siz bana hangi telefonu önerirsiniz? Ya da aklınızda başka bir telefon varsa (3G,3.2 MP Kameradan fazla,bütçeme uygun) yazarmısınız ? Şimdiden başınızı şişirdim ama bir de:

---Ovi Maps ile Route66 navigasyon arasında fark var mı ,hangisi daha iyi yazar mısınız?--

Arkadaşlar bu konuda bu kadar çok soru sormamın nedeni benim gibi bir sürü insanın bilgilenmeye hakkı olması ve artık kazık yememesidir. Siz de sorularıma yanıt verirseniz sadece ben değil tüm Türk halkı minnettar kalacaktır. Şimdiden bir kusurum olduysa affola ...

ERAYGS09
18-04-2011, 21:13   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar baktım, kimse mesajı yanıtlama zahmetine girmemiş .Bunun içinde iyi bir araştırma yapıp sorumu ben yanıtlıyorum ve sizlerle paylaşıyorum.İlk önce şunu söylemeliyim ki Nokia C5-03'ün kamerası sadece 5 megapiksel ve AF,Flaş,makro modu vb. özellikler bulunmuyor. Ama Samsung S8300'ın kamerası 8 Megapiksel ve AF,Flaş vb. özellikleri bulunuyor. Bunun yanında ikisi de 3G özelliğinde ,ama S8300 da ekstra olarak FM radyo da bulunakta. C5-03 biraz gameboya benziyor.Ama samsung telefon olarak kendisini gösteriyor.

--Ovi Maps ve Route66 birbirine benzeyen sistemler aslında ama Ovi Maps güncelleme başına ücret talep ederken Route66 Samsung S8300'da ücretsiz olarak sunuluyor . --

Valla ben düşündüm taşındım, telefonlara baktım ve piyasada bu özelliklere en ucuz olarak Samsung S8300'da ulaşıldığını gördüm .Ben Samsung S8300 'ı tercih ettim. Arkadaşlar kim ne derse desin siz bana güvenin bu telefon harika ve sorunsuz .

Samsung S8300                                                                    Nokia C5-03