Samsung Star 5233W İnternet Sorunsalı ( Wap )

drifter
16-03-2010, 20:04   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
27 mesaj

Merhaba arkadaşlar;

Telefonu ilk çıktığı hafta almıştım.İlk zamanlarda wifi kullandıgımdan wap üzerinden erişim yapmadım.Şimdi wapdan bağlanmak istediğimde açılıyor diyordu kalıyordu öle.

Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm ekranda E ( Edge ) simgesi çıkmaya başladı tekrar Turkcell den ayarları aldım bu seferde servis kullanılamıyor hatası aldım.Müşteri hizmetleriyle yaptıgım görüşmelerde StarW henüz test aşamasında oldugundan yardım edemeyiz gibi bir saçmalıkla geri çevirdiler Samsung'u arayın dediler kafamı karıştıran bir durum var..

Samsung star wifi'siz olan bağlanıyor S serisinden corby pro sorunsuz bağlanıyor Wifi modelinde bir sıkıntım var manuel olarak defalarca girdim olmadı en son müşteri hizmetlerinden bir kaç ayar yapıldı ekrandaki Edge simgeside kayboldu nasıl çözerim bu sorunu yardıma ihtiyacım var.

Teşekkürler..

kacak89
05-04-2010, 22:52   |  #2  
Taze Üye
19 mesaj

turkcellin çözemediği sorunu çözmek için aşmak lazım sanırım. ya da bu sorunu çözebilirsek turkcellin müşteriyle ne kadar ilgilendiğini anlayabiliriz belki..:)

drifter
05-04-2010, 23:06   |  #3  
OP Yeni Üye
27 mesaj

Arkadaşlar sorun TURKCELL deymiş..

Hattımın wap ve internet çıkışları kapalıymış 1 haftalık uğraşım sonucu açtılar..Aman işiniz düşmesin çok uğraşırsınız.

Bu arada ayar almasını bilmeyen arkadaşlar wifi modeli için Turkcell'den Samsung D600 modelinin ayarlarını isteyebilirsiniz.

Saygılarımla.