Samsung Star usb ile pc'ye bağlantı sorunu !

CCleaner
15-08-2010, 12:26   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
91 mesaj

Birkaç ay önce samsung star cep telefonu aldım( wifi'li değil ). İlk zamanlar bilgisayara usb ile bağlanıyordu pc studio kuruluydu. Daha sonra bilgisayarıma format atmak zorunda kaldım pc studio silindi tabi sonra yükledim ama şimdi telefonu görmüyor. Pc studiosuz açmayı denedim (ayarlar>tel.ayarları>pc bağlantısı> bağlanırken sor'dan ayarladım) ama yine görmüyor telefonu. Hafıza kartı da yok şuanda acaba nasıl düzeltebilirim bu sorunu ??

PCKoLiK BeRKaY
15-08-2010, 13:04   |  #2  
PCKoLiK BeRKaY avatarı
Yıllanmış Üye
542 mesaj

Samsung ' un Pc yazılımı varsa onu yükle .

CCleaner
15-08-2010, 17:56   |  #3  
OP Üye
91 mesaj

İşte samsungun yazılımı Pc Studio. Telefonun yanında geldi cd ordan yükledim ilk zamanlar atılıyodu şarkı falan şimdi telefonu görmüyor

vmesut
15-08-2010, 17:59   |  #4  
Yıllanmış Üye
264 mesaj

bağlantı ayarlarından usb modunu depolama aygıtı olarak ayarla ve öyle bağla pcye. Bilgisayarının telefonu taşınabilir disk olarak görmesi lazım.

kbrl
01-09-2010, 06:18   |  #5  
Taze Üye
2 mesaj

önce bana yardımcı olabilecek biri varmııııı diye bağırmak istiyorum !!!
  arkadaşlar bana yurt dışından  s5230 modelli bi tel gelmişti geçen sene ben bunu türkçe ye çevirttim ara tara ancak birini buldum o hem sim lock kırdı hem türkçe yaptı.. bu zamana kadar güzel güzel pc studio ya bağlanıyordum evde ama bu herif ne yaptıysa bi daha bağlanamaz oldum!!! daha sonra tekrar başka bi telefoncuya götürdüm yok arkadaş bu böyle olmaz falan derken bişeyler yaptı tele gel bak dedi baktım adam bilgisayara bağladı açıldı pc studio otomatik olarak gördü de tel'i şimdi uğraşıyorum evde görmüyo bu nasıl olacak? artık pc studio indiriyorum kendi sitesinden orada da VERİTABANI BAŞLATMA BAŞARISIZ BİLİNMEYEN gibi saçma bi uyarı veriyo pc studio hiç açılmıyo bu nedir yaa allah aşkına???

kbrl
01-09-2010, 06:19   |  #6  
Taze Üye
2 mesaj

artık bu konudan çok sıkıldım yardımcı olabilecek biri varsa çok ihtiyacım var !!!
orginal cd vardı kutuda onu yükledim VERİTABANI BAŞLATMA BAŞARISIZ BİLİNMEYEN diye uyarı veriyo pc studio açılmıyo tekrar bi pc studio 3 indirdim ona da bağlanamıyorum.. pc studio 3.1 indirdim o da aynı hatayı veriyo !!!