Samsung tablet modelleri Hepsiburada.com'da!

CHIP Online
02-06-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Samsung'un görüntü kalitesi ve işlevselliğiyle ortaya çıkan en yeni tabletleri, hepsiburada.com'da!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sam ... a-com-da_47428.html

Dijital çağın öncüsü olan Samsung'un bütün Samsung tablet modelleri e-ticaretin öncüsü Hepsiburada.com'da!

1969 yılında Kore'nin Suwan şehrinde kurulan ve bugün 200'den fazla kendisine bağlı şirketi bulunan Samsung dünya üzerindeki en büyük tablet üreticilerinden birisi konumunda bulunuyor ve 13 adet tablet modelini sizler için üretiyor. Dünya genelinde 427 bin çalışanı bulunan Samsung'un tablet macerası GRiDPad ismiyle ilk tablet PC'sini üretmesiyle başlar. Bu büyük adım atıldığında takvimler henüz 1989 yılını gösteriyordu. Bu gelişme hem Samsung Electoronics için hem de diğer tablet üreticileri için bir milat oldu diyebiliriz. Şunun da altını çizmek gerekir ki; GRiDPad dokunmatik bir cihazdı. Bu da Samsung Electronics'in bu konuda ne kadar yeterli bir üretici olduğunu o zamanlardan kanıtlar niteliktedir. Bugün Samsung 4 milyon piksellik bir tablet üretebiliyorsa bunun bir nedeni de tecrübesi olmalı.

Android işletim sistemi tabanlı Galaxy serileri ile mobil telekomünikasyon dünyasına yön veren Samsung Electronics, tablet ürünlerinde hep bir adım ileride olmayı başarmıştır. Bunun temel nedenlerinden birisi de sürekli Ar-Ge hizmetleri veren Samsung Okulu projesidir. Sürekli yeniliğin sürekli çalışmaya dayalı olduğunu bilen Samsung'un amacı da her yeni modelde kendini aşmaktır. Çünkü Samsung ancak en iyi ürünleri sunduğu vakit kendisiyle gurur duymaktadır.

Tüm Konu: Samsung tablet modelleri Hepsiburada.com'da!

Kaynak: www.chip.com.tr