Samsung'u tercih edenlere uçak bileti hediye!

CHIP Online
12-08-2013, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung, bu ürünlerini tercih eden herkese yurtdışına gidiş-dönüş uçak bileti hediye ediyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sam ... i-hediye_42021.html

Samsung Electronics, akıllı telefon ve gelişmiş kompakt fotoğraf makinesinin özelliklerini tek bir cihazda bir araya getiren Galaxy S4 Zoom ve tasarım ile performansı bir arada sunan ATIV Book 9'u tercih eden tüm kullanıcılarına tek kişilik gidiş-dönüş uçak bileti hediye ediyor. Paris, Londra ve Milano başta olmak üzere, Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina'ya da uçak bileti kazandıracak olan Samsung, kullanıcılarına sürprizler yapmaya devam ediyor.

Galaxy S4 Zoom ve ATIV Book 9 satın alarak kampanyadan faydalanmak isteyen tüm kullanıcılar, www.samsunglaucuyoruz.com adresinde yer alan formu tam ve eksiksiz doldurarak uçak bileti için başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Galaxy S4 Zoom ile her yerde iyi bir görüntü yakalayın

Galaxy S4 zoom, akıllı telefon olmanın yanı sıra fotoğraf tutkunları için de; fotoğraf makinesi kalitesinde sonuçlar sağlıyor. Galaxy S4 zoom; üstün kalitede fotoğraf çekimleri için kullanımı kolaylaştıran ve sizin düşünmenize gerek kalmadan kendi ayarlarını yapabilen "Smart Mode" özelliğine sahip. Eğlencenin en güzel ve hareketli anında "Hareket Dondurma" fonksiyonuyla anınızı ölümsüzleştirmek de sizin elinizde. Galaxy S4 zoom; 10x Optik Zum, 16 Megapiksel CMOS Sensor, OIS ve Xenon Flaş özelliklerine sahip.

Galaxy S4 zoom'un en önemli özelliklerine kolayca erişmenizi sağlayan Zoom Ring sayesinde hiçbir anı kaçırmazsınız. Bir telefon görüşmesinin ortasındayken, paylaşmak istediğiniz bir şey gördüğünüzde yalnızca Zoom Ring'ı basitçe çevirerek In-Call Photo Share özelliğini aktive edip fotoğraf çekebilir ve konuştuğunuz kişiye MMS ile bu fotoğrafı gönderebilirsiniz. Zoom Ring, basit bir çevirme hareketiyle Hızlı Başlat ve Kısayol özelliklerini aktif hale getirmenize ve bu sayede Auto, Galeri ve Smart Mod gibi çoklu modlara anında erişmenize olanak tanır. Galaxy S4 Zoom ile ayrıca kutu içerisinde yer alan 100 TL değerindeki yedek pil ve pil şarj aletine ücretsiz olarak sahip olmak da mümkün.


Tüm Konu: Samsung'u tercih edenlere uçak bileti hediye!

Kaynak: www.chip.com.tr