samsung ve vestel arasında bunaldım,lütfen yardım

tatalanya
29-04-2013, 04:52   |  #1  
tatalanya avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
146 mesaj

Arkadaşlar hayatımda hiç düşmediğim bir hatayı yaptım ve aceleci davranarak vatan computerden aşağıdaki ürünü sipariş ettim;

http://www.alalimbakalim.com/Sam ... ref=akakce&v=0.49.7

>linki baska siteden verdim,vatan computerden kaldırılmış

ertesi gün arkadaşım sipariş verdiğim tv'den daha iyi olduğunu söylediği ,aşağıdaki vestel modelini önerdi bana

http://www.gold.com.tr/U216954/V ... ull-HD-Smart-LED-TV

bende fikir değiştirdim ve hemen vatan computer'ı aradım ve siparişi iptal edebilir miyim dedim ve onlarda bana iptal edilebileceğini ,gerekli kaydı tuttuklarını söylediler..

ben sabah 10da aramıştım ve ürünüm için o esnada sitede  '' kargo için hazır ''  bilgilendirmesi duruyordu,akşam eve gidip tekrar kontrol ettim ve ürünün kargolandığını öğrendim [:-]

ürün 3 gündür ups  mahmutbey şubesinde duruyor (kargo bilgilendirmesinde gördüğüm sonuç )

şimdi size danışacağım şeylere gelirsek ..

sipariş ettiğim samsung; smart tv degil sanırım ve smart benim için önemli değil ama samsung 50 hz, vestel 600hz [sm=s20.gif]

Arkadaşlar sormak istediklerime gelirsek;

-Bu iki tv arasında çok fazla görüntü kalite farkı var mı ?

- tv'nin kargolanmış ve şubede bekliyor olması siparişin iptal edilemediği anlamına mı geliyor ?   -eğer iptal edilmemiş ise ürün bana geldiğinde kabul etmesem kargo iade ücreti vb şeyler ödemek zorunda kalır mıyım ?

şimdiden yardımlarınız  için teşekkürler

Son Düzenleme: tatalanya ~ 29 Nisan 2013 04:53
LENO7
29-04-2013, 11:04   |  #2  
LENO7 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

LED Tv/LCD Tv için sırayla

1:)Sony

:2)LG

3:)Samsung

4:)Philips

gibi markaları öneririm..Vestel'i çok eskiden bilirim...Sürekli takip ederdim kalite diye birşey göremedim..Şimdi öylemidir bilmiyorum..

Son Düzenleme: LENO7 ~ 29 Nisan 2013 11:05
tatalanya
29-04-2013, 14:42   |  #3  
tatalanya avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
146 mesaj

Arkadaşlar vatan computerı aradım ürün iptal edilmemiş ve şuan ups mahmutbey şubesinde gözüküyor aslında 3 gündür orada gözüküyor,ups  müşteri hizmetlerini aradım ve bana saçma bi cevap verdiler ..

''eveeeet ürün ankaradan istanbula gelmiş,ne var bu kutuda ?,kutunun akıbeti belli değil ama,siz tel no verin biz size dönelim ''

endlessnight
30-04-2013, 15:45   |  #4  
endlessnight avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
2,457 mesaj

Televizyon olayında LG den şaşmamak lazım ağa :)

endlessnight bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
efeoglu
30-04-2013, 16:06   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
3,430 mesaj
Alıntı: XF LUİ  
Televizyon olayında LG den şaşmamak lazım ağa :)

Doğru söz abi :) Tvde LG

sosyalli
07-05-2013, 21:08   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
516 mesaj

Vestel e dikkat ettiyse ntasarımları samsung tan çalıyor :d görüntü kaltiesi ise berbat vestel den uzakdur tv konusunda :D