Samurai Shodown

Süleyman.
30-05-2009, 22:42   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Benim öğrenciliğimde atari salonları vardı. Ve Street Fighter ile başlayan "combat" tarzı oyunların dönemi başladı belli bir zaman. Her oyun tarzının zirvesi olur, bence bu da o tarz oyunların zirvesidir. O zaman bu oyun bence o kadar mükemmeldi ki; "Street Fighter" ve türevleri bence yanına bile yaklaşamaz. İşte o oyun Samurai Shodown Bulsam yine oynarım atari salonlarında. :)

Var mı acaba bilen, hatırlayan? :)

Son Düzenleme: Süleyman. ~ 02 Haziran 2009 00:35
Ahmet Ertuğrul
30-05-2009, 23:03   |  #2  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,651 mesaj

Bu oyunu sanırım internetten bulup indirebilirsin Süleyman abi. Benim bildiğim en eski atari salonu oyunu, Cadillacs&Dinosaurs namı diğer "Mustafa" Ağzı kulaklarına varıyor.

Süleyman.
30-05-2009, 23:07   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj
ahmeyt05
Bu oyunu sanırım internetten bulup indirebilirsin Süleyman abi. Benim bildiğim en eski atari salonu oyunu, Cadillacs&Dinosaurs namı diğer "Mustafa" Ağzı kulaklarına varıyor.
Vardır mutlaka da. Bunları "joystick"lerle, jeton atarak oynamak lazım. Raconu bu işin. :) Keyif vermez sanıyorum bilgisayarda. Ama bulursam, sırf bunun için bir "joystick" alabilirim. Amiga 500'ümün vardı, belki çalışıyordur. :D Ona da bakmam lazım. Bir ara fotoğraflarını koyacağım onun da.

Ahmet Ertuğrul
30-05-2009, 23:39   |  #4  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,651 mesaj

Ben baya bir atari oyunu indirmiştim. Klavyeyle oynaması çok kötü oluyor, özellikle dövüş oyunlarını, joystiğimi de desteklememişti ya da ben yapamadım ayarlarını bilmiyorum, hepsini sildim, kızdım da. "Mustafa"yı bitirmiştim galiba bir tek. :D Klavyyeden jeton atıyordum ölünce :D:D