Satılık Geforce GTX660 ekran kartı (Sadece İZMİR)

jason
22-04-2014, 15:31   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

Herkese kolay gelsin; Çok özür dileyerek bunu belirtmek zorundayım. SADECE İZMİR yazmamın sebebi kartı direkt birinci elden yani kendim vermek istiyorum. Kartı satın alacak arkadaş ile icabında kartı beraber monte edip test ederek hem alıcıyı hem de kendimi mağdur durumda bırakmam istemem. Bu konuda anlayış bekliyorum.

2013 yılı Kasım ayında Vatan Bilgisayar'dan satın almış olduğum ZOTAC marka Geforce GTX660 2gb 192bit ekran kartı SATILIKTIR ! 

Ürünün kutusu,faturası,sürücü kurulum CD'si her şeyi vardır. 2015 Kasım ayına kadar garantisi devam etmektedir. Hiç bir arızası yoktur. 

Ürünün sıfır fiyatı 444 TL'dir. Ben almak isteyen arkadaşa 350TL'ye bırakacağım. Maalesef pazarlık payı bırakamıyorum. Yeterince uygun fiyata bıraktığımı düşünüyorum. Ki garantisi devam eden bir ürün veriyorum...

Satın almak isteyen arkadaşların özel mesaj göndermeleri yeterli. Gerekirse skype aracılığı ile daha detaylı iletişime geçerim.

Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun...!

KARTI SATMA SEBEBİM >> 1 hafta önce 2 adet R9 290X ekran kartı ile Crossfire sisteme geçtiğim için kartımı satıyorum.

okankurubas
23-04-2014, 08:03   |  #2  
okankurubas avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 118
1,390 mesaj

Ürünün fotoğraflarını koyar mısınız?