Satılık Tertemiz Logitech Z623 2+1 Ses Sistemi

ofke
10-06-2015, 18:33   |  #1  
ofke avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
31 mesaj

Teknik Özellikler

Toplam watt (RMS) 200 W

Subwoofer 130 W

Uydular 2 x 35 W

THX® Sertifikalı

2 adet 3,5 mm’lik giriş

RCA girişi

Kulaklık girişi

Denetimler:  Sağ uyduda güç, ses ve bas denetimleri

Sistem Frekans yanıtı: 35 Hz – 20 KHz

Eksen üstü ve eksen dışı frekans yanıt şekli: THX multimedia sistem özellikleri başına

evet arkadaşlar bu ses sistemini bilen biliyor zaten 2+1 200 Watt Rms gücüne sahip THX sertifikalı piyasadaki en iyi ses sistemidir kendim 5+1 Z906 ses sistemini aldığım için bunu satıyorum 1 yıl bile kullanmadım çok temizdir sıfırdan bir farkı yoktur faturasını bile kestirmedim alacak olan arkadaş adına faturasını kestirebilirim ilgilenenleri buraya alalım :)

istediğim fiyat 450 tl dir

Son Düzenleme: ofke ~ 10 Haziran 2015 18:34 Neden:
mhmt06
10-06-2015, 23:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

yüz lira için kimse riske girmez. 
http://www.kliksa.com/urun/logit ... AhsYCFUYTwwod7lcAZw

ofke
11-06-2015, 14:14   |  #3  
ofke avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
31 mesaj

100 tl için kimse riske girmez güzel fakat o linkini verdiğin site sana en ufak bir sorunda anında para iadesi yapacak mı hayır direk servise gönderelim muhabbeti yapacaklar servis onaylarsa ancak yenisiyle değiştirecekler birde bilmeyen arkadaşlarımızı aydınlatalım Refurbished denilen olay var sıfır diye satılan ürünlerin aslında yenilenmiş arızalı ürünler olduğunu kaç kişi biliyor ve bunlar avrupa'da amerika'da kanunlar gereği üzerine yenilenmiş Refurbished etiketi yapıştırılma zorunluluğu var ama malesef ülkemizde o satılan ürünün bütün ambalajlama etiketleme araçları firmalar tarafından ithal ediliyor ve tüketicilere sıfır kutusu açılmamış ürün olarak satılıyor müşteride sıfır ürün aldığını sanıyor ama aslında arızası giderilmiş ürün alıyor fiyatlar bu yüzden uygun orjinal sıfır ürünleri malesef bu fiyattan satamazsın alışı bile çok yüksek bu konuyu daha detaylı anlatmaya kalksam sayfalarca devam eder kısa ve öz bir şekilde anlattım ben sattığım ürünün arkasındayım en ufak bir sorunda para iadesi garanti anında üstelik illa bu fiyattan satacağım diye kasmıyorum satılsada olur satılmasada yedek olarak bir kenarda durar şahsen ben kendim bu ürünü ikinci el olarak alacak olsam benim gibi %100 güven ve garanti veren beni en ince detayına kadar bilgilendiren kişiden alırım gönül rahatlığıyla ki alıyorumda zaten karar alacak olan arkadaşların :)