Seagate'ten bulut bilişime özel sabit diskler

CHIP Online
26-07-2013, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Seagate, bulut altyapısı için geliştirdiği üst düzey disklerini ortaya çıkardı! İşte sundukları...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sea ... -diskler_41642.html

Resimlerle: En iyi ve ücretsiz 26 Microsoft aracı!

Seagate, bulut bilişim altyapısı ve geniş ölçekli veri merkezleri için geliştirilen "enterprise" sınıfı iki hard diskini tanıttı. Seagate Terascale HDD ve Seagate Enterprise Performance 10K HDD v7... Her iki yeni cihaz da düşük güç tüketimi ve yüksek kapasitede depolama yapabilme özelliklerine sahip.


Seagate Terascale HDD – yüksek kapasite, büyük tasarruf


3.5 inçlik enterprise sınıfı SATA HDD'lerde, 4 TB ile en yüksek kapasite imkanını sunan Terascale, 7/24 düşük güç tüketimiyle ihtiyaç duyulan maksimum depolama kapasitesinin bir arada olduğu veri merkezleri oluşturuyor.


4.8 Watt kullanımı ile Terascale HDD, serinin güç tüketimi en az olan cihazlarından. Çoklu disk kullanılan alanlarda enerji kullanımını ve oluşabilecek maliyeti azaltan Terascale, iyi bir güvenilirlik sağlıyor.


Seagate'in ISE (Anında Güvenli Silme) teknolojisine sahip Terascale, disk temizleme süresini saatlerden milisaniyelere düşürüyor. Çabukluk, güven ve kolaylıkla silme işlemini yaparken diskin yeni bir amaç için kullanılmasına da imkan veriyor. Para ve zaman tasarrufu oluşturuyor. Cihazın 6Gb/s SATA arabirimine sahip olması, daha düşük maliyetli altyapılara kolaylıkla uyum sağlamasını mümkün kılıyor.


Tüm Konu: Seagate'ten bulut bilişime özel sabit diskler

Resimlerle: En iyi ve ücretsiz 26 Microsoft aracı!

Kaynak: www.chip.com.tr