Seagate Turkiye Website

amileaway
08-09-2006, 00:19   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Seagate Turkiye Website
http://www.seagate.com/www/tr-tr ... MEA&regionCode=EMEA

Son Düzenleme: amileaway ~ 18 Mayıs 2007 22:44
pokeman
27-03-2008, 11:09   |  #2  
Taze Üye
5 mesaj

arkadaslar bılgısayarım su hatayı verıyor " DISK BOOT FAILURE,INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER" hardıskle alakalı bı sorun bıos da hardıskımı pc gormuyor.drıver cd lerınden RAID den sılıconımage yukleyerek dıske HDD tanıtmak ıstıyom onu yapıyorum.wındows kuruluma gecıyor fakar kurulum ıcın enter dıyınce basıyom karsıma "KUR BILGISAYARINIZDA HICBIR SABIT DISK BULUNAMADI dıyor.bıos dan ayarları yapıyom gene olmuyor.
bırcok kısıye sordum kabloları degıstırdım gene olmuyor.anakartın pilini cıkardım gene olmuyor.lutfen yardım edın.ne yapmam gerekıyor.ınanın 1 haftadır bununla ugrasıyorum.
YARDIM ICIN SIMDIDEN TSKLER ARKADASLAR<

stalone
29-08-2008, 13:50   |  #3  
stalone avatarı
Yıllanmış Üye
264 mesaj

kablolarını iyi oturt.

FikoDakota
04-10-2008, 13:41   |  #4  
Üye
72 mesaj

Slm az önce bir konu açmıştım ama sanırım seagate bölümü burası aşağıda açtıgım konunu linkini verdim yardımcı olabilirmisiniz.

Banned
05-12-2008, 22:55   |  #5  
alierenerdal avatarı
Banlandı
361 mesaj
pokeman
arkadaslar bılgısayarım su hatayı verıyor " DISK BOOT FAILURE,INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER" hardıskle alakalı bı sorun bıos da hardıskımı pc gormuyor.drıver cd lerınden RAID den sılıconımage yukleyerek dıske HDD tanıtmak ıstıyom onu yapıyorum.wındows kuruluma gecıyor fakar kurulum ıcın enter dıyınce basıyom karsıma "KUR BILGISAYARINIZDA HICBIR SABIT DISK BULUNAMADI dıyor.bıos dan ayarları yapıyom gene olmuyor.
bırcok kısıye sordum kabloları degıstırdım gene olmuyor.anakartın pilini cıkardım gene olmuyor.lutfen yardım edın.ne yapmam gerekıyor.ınanın 1 haftadır bununla ugrasıyorum.
YARDIM ICIN SIMDIDEN TSKLER ARKADASLAR<
harddiskiniz ide ise master-slave ayarlarını yapın sata ise biostan suspend mode ayarlarını s1&s3 yaparak deneyin bi!!!