Şehir rehberiniz artık internette!

CHIP Online
03-12-2008, 19:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Bir şey almak istiyor, ancak nereye bakacağınızı bilmiyorsunuz... Online rehberiniz hizmetinizde.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Sehi ... nternette_9871.html

Yeni açılan internet sitesi Bravoo.com ile bütün şehir artık parmaklarınızın ucunda. Aradığınız mağaza veya restoranlara ulaşmak için artık yerlerini ezberlemeye veya internet üzerinde uzun uzun arama yapmanıza gerek yok. Bu oldukça kullanışlı internet sitesi size aradıklarınızın tam yerini gösteriyor.

Bu online şehir rehberi ile arama yapmak da oldukça kolay. Aradığınız ürünü veya firmanın adını yazıp "Ara" butonuna basmanız yeterli. Eğer tercih ettiğiniz bir semt varsa, onu da yazabilir ve aramanızı daha da daraltabilirsiniz.

İnternet kullanıcılarının hayatları kolaylaştıran bu tip siteler genellikle zaman kazandırdığı için dünyanın pek çok yerinde ilgi görüyor. Türkiye'de de benzerleri hızla artan bu tip internet siteleri kullanıcıların favori listelerine girmekte gecikmiyor.

Bravoo.com'a ulaşmak için tıklayın.

Tüm konu: Şehir rehberiniz artık internette!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: İnternet üzerinde size zaman kazandıran hangi siteleri sıklıkla kullanıyorsunuz?

panda34
03-12-2008, 19:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,344 mesaj

Güzel Reklam !!!

physfg
03-12-2008, 20:22   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj
mengu88
Güzel Reklam !!!
BeğendimBeğendimBeğendimKahkaha

en yardımcı site GOOOOOOOOOOOOGLE  I kullanıyorum...

Hiper£l£v£nKids
03-12-2008, 21:12   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,310 mesaj
physfg
BeğendimBeğendimBeğendimKahkaha

en yardımcı site GOOOOOOOOOOOOGLE  I kullanıyorum...

BeğendimBeğendim

eolos
03-12-2008, 21:25   |  #5  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj

evet tüm gelişmelerde yeniliklerde oldugu gibi bu sitede sadece istanbul üzerine kurulmus bu ülkede başka şehirlerde var developer arkadaşlar !!!!

frkncyr
03-12-2008, 21:41   |  #6  
Üye
83 mesaj

pek işlevsel olduğu söylenemez.kendini iyice geliştirirse kullanabilirim ama şuan istanbul dışında hiç yeri var saymayan bir hizmeti kullanmam...

hoglu
04-12-2008, 13:26   |  #7  
Yıllanmış Üye
130 mesaj

Siteyi inceledim, gayet güzel bir tasarım ve kullanım şekli var fakat içerik henüz yetersiz. İtiraf edeyim bir ara proje olarak böyle bişeyler düşünüyordum, bütün ticarethaneleri böyle bir haritada işaretlemek.