Selam Laptop Güç Kablosu Hakkında

melverick
25-05-2011, 01:20   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
33 mesaj

S.a arkadaşlar acer aspire 5740 laptop kullanıyorum. bazen laptopu taşıdığımda güç kablosu laptopda çıkıyordu. bazen yanımda oynattığımda yerinden gevşeme oluyordu tekrar itiyordum. son 1 haftadır laptoptan çıkıyor ve taktığımda enerji gelmiyor kabloyu yerinde biraz döndürünce tekrar güç geliyor sorun ne olabilir sizce söylerseniz sevinirim. birde format attıktan sonra bilgisayarı açtığımda veya kapattığımda ekran takılırmış gibisinden siyah kalın çizgiler çıkar öyle olmaya başladı. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

vahapcemil
25-05-2011, 11:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
173 mesaj

Garantiye göndersene kardeş .. Güç kablusunun çıkması fiziksel bir sorun olsa gerek , diğeriyse ekran karetları arasında geçiş esnasında oluşan bir pürüz nedeniyle oluyor .. Aşağıya doğru silik silik çizgiler ... Onun bir sorunu yok biraz yapar geçer , yani sorun da normal çoğu kişide olan bir sorun sana pek zararı dokunacağını sanmıyorum.

__KoRn__
25-05-2011, 11:30   |  #3  
Üye
73 mesaj

onu deneyerek anlaya bilirsin bence başka güç kablosu bul dene güç geiosa kablo bozuk gelmiyosa giriş bozuk ancak böle anlarsın bence