sertıfıka sorunu

playerss
16-04-2007, 23:34   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

selamlar..benım sorunum sertifikalarla ılgılı..msn den maıl adresımı acıyorum sertıfıka hatası verıyoo.sertıfıkaları yuklemek ıstermsınız dıye.yukle dıyorum yıne olmuyoo.explorer 7 yı kurdum bu sefer karsıma oyle bır hata da gelmıyo.dırekt adres cubugundakı adres kırmızı oluyo.pencerenın ıcındekı seceneklerden devam et dıyorum yınede acılmıyor.tedekkurler yardımlarınız ıcın...
bu arada bu mesajı ıkıncı gonderısım.neden anlayamadım bır oncekı mesajımda da buna rastladım.gonderdıgım mesaj fotografcılık bolumunde cıktı..bılgılerınıze sunarım.

erkanc
17-04-2007, 09:47   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

farklı bir browserla deneyebilirsiniz mesela firefox gibi

stern
17-04-2007, 13:38   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,453 mesaj

anti virus programı kullanıyormusun eğer kullanıyorsan bunu ilk olarak kapalı hale getirip bu şekilde dene sonuç alamzsan internet seçeneklerinde gelişmiş tabında üçüncü parti kişi eklentilerini etkinleştir şeklinde bir seçenek var bunun işaretini kaldır sonrasında içerik sekmesinde ssl sil seçeniğine tıkla ve sistemi yeniden başlat bu şekilde denemenizi öneririm....

efsane18
19-04-2007, 22:36   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
173 mesaj

eğer adres çubuğu kırmızı oluyorsa bu  sitenin güvenlik düzeyinin iyi olmadıgını belirtir bu yüzde güvenliği önceden alır ve açmaya bilir yani sitenin güvenlik düzeyinin yetersiz oldugunu belirtior olabilir