SERVIS PACK2 XP YUKLEME HATASI LUTFEN YARDIM

STEEP
19-12-2008, 10:05   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

ARKADAŞLAR BEN Bİ HATA YAPTIM HARD DİSKİ 2 YE BOLDUM VE EN BUYUK HATAYIDA WİN 10GB YERE KURDUM. 1 SENE SONRA KADARDA YANI BUGUN SP2 Lİ XP İLE HARD DİSKİ KAZIDIM. TEKRAR KURMAK İSTEDİGİMDEKUR BİLEŞENLERİNİ YÜKLEDİ RESET ÇEKTİ DONANIM AYGITLARINI YÜKLEDİ RESET ÇEKTİ VE EN SONUNDA WİN KURULUMA BAŞLADI. 29DK GELİNDİĞİNDE BANA UYARI MESAJI VERDİ.  LÜTFEN SP2 YÜKLÜ CDNİZİ TAKINIZ VEYA AYGITINIZ VAR OLDUGUNZSDAN EMİN OLUNUZ GİBİ. 29DK KADAR ZATEN CD DEN KURUYODUM ŞİMİD BANA NEDNE SORUYOR ANLAMAIŞ DEĞİLİM. SONRA ADRES GİRİYORUM. D:\İ386 GİRECEM ADRESİ GÖSTERMEK İÇİN AMA HALA D: SÜRÜCÜSÜNÜ BOŞ GÖSTERİYOR.  BENDE İPTAL EDİYORUM KURULUM TAMAMLANIYOR. AKABİNDE BOARDA AİT DRIVERLERI KURACAM AM UYARI GELİYOR RPC BİLMEM NE ALT YAPILANDIRMASI YAPILAMADIGI İÇİN KURULUM GERÇEKLEŞTİRİLEMEDİ. ÇÖZÜM BİLEN VAR MI ACABA ?

panda34
19-12-2008, 11:33   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj
STEEP
ARKADAŞLAR BEN Bİ HATA YAPTIM HARD DİSKİ 2 YE BOLDUM VE EN BUYUK HATAYIDA WİN 10GB YERE KURDUM. 1 SENE SONRA KADARDA YANI BUGUN SP2 Lİ XP İLE HARD DİSKİ KAZIDIM. TEKRAR KURMAK İSTEDİGİMDEKUR BİLEŞENLERİNİ YÜKLEDİ RESET ÇEKTİ DONANIM AYGITLARINI YÜKLEDİ RESET ÇEKTİ VE EN SONUNDA WİN KURULUMA BAŞLADI. 29DK GELİNDİĞİNDE BANA UYARI MESAJI VERDİ.  LÜTFEN SP2 YÜKLÜ CDNİZİ TAKINIZ VEYA AYGITINIZ VAR OLDUGUNZSDAN EMİN OLUNUZ GİBİ. 29DK KADAR ZATEN CD DEN KURUYODUM ŞİMİD BANA NEDNE SORUYOR ANLAMAIŞ DEĞİLİM. SONRA ADRES GİRİYORUM. D:\İ386 GİRECEM ADRESİ GÖSTERMEK İÇİN AMA HALA D: SÜRÜCÜSÜNÜ BOŞ GÖSTERİYOR.  BENDE İPTAL EDİYORUM KURULUM TAMAMLANIYOR. AKABİNDE BOARDA AİT DRIVERLERI KURACAM AM UYARI GELİYOR RPC BİLMEM NE ALT YAPILANDIRMASI YAPILAMADIGI İÇİN KURULUM GERÇEKLEŞTİRİLEMEDİ. ÇÖZÜM BİLEN VAR MI ACABA ?
CAPS AÇIK YAZARAKTA HATA YAPTINIZ OKUMUYORUM YAZINIZI Kızgın

STEEP
19-12-2008, 11:42   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

anladı isem ne olayım  :(( caps açıkmı konu ile ne alakası var !!

tolter
07-07-2009, 15:40   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,603 mesaj
Alıntı: STEEP  
anladı isem ne olayım  :(( caps açıkmı konu ile ne alakası var !!
Büyük yazıyı okumam hoşcakal Zonk

panda34
07-07-2009, 16:41   |  #5  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj
Alıntı: tolter  
Büyük yazıyı okumam hoşcakal
Küçülttüm bakın artık bunu yapabilen bir programım var, kimseye kızmama gerek kalmadı artık Kahkaha
Alıntı: STEEP  
arkadaşlar ben bi hata yaptım hard diski 2ye boldum ve en buyuk hatayıda win 10gb yere kurdum. 1 sene sonrakadarda yanı bugun sp2 li xp ile hard diski kazıdım. tekrar kurmakistedigimdekur bileşenlerini yükledi reset çekti donanım aygıtlarınıyükledi reset çekti ve en sonunda win kuruluma başladı. 29dkgelindiğinde bana uyarı mesajı verdi. lütfen sp2 yüklü cdnizi takınızveya aygıtınız var oldugunzsdan emin olunuz gibi. 29dk kadar zaten cdden kuruyodum şimid bana nedne soruyor anlamaış değilim. sonra adresgiriyorum. d:\i386 girecem adresi göstermek için ama hala d: sürücüsünüboş gösteriyor. bende iptal ediyorum kurulum tamamlanıyor. akabindeboarda ait drıverlerı kuracam am uyarı geliyor rpc bilmem ne altyapılandırması yapılamadıgı için kurulum gerçekleştirilemedi. çözümbilen var mı acaba ?