SES KARTI

YIKILMAZ674
20-12-2009, 23:00   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
67 mesaj

notebok a formatt attıktan sonra ses drıveri yüklenmesine rağmen ses çıkmıyor görev cubuğunda ses sismegi görünüyor ve aygıt yöneticiside ses düzgün çalışıyor diyor ama ses bir türlü çıkmıyor sorun ne olabilir tesekkürler

Adanalı.
20-12-2009, 23:54   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,336 mesaj

Ses denemesi yaptın mı? Müzik falan açıncada mı çıkmıyor?

zxsel
21-12-2009, 00:20   |  #3  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

aygıt yon.ses drıerı nde unlem ısaretımı var yoksa yuklumu gozukuyorayrıca bence kaldır pc yenden baslat bırdaha yukle ancak ses mıxserı aygıt yon yuklumu bak o yuklu dılse ondanda cıkmaz ses sesı kısıktıryada pc nın

vede ayrıca koyabılırsen resım koy aygıtyonetıcısının  alt + prınt   scren tuslarıyla resmını cek paıntleyapıstır ıle  ımageshack upload edebılırsın..

bızde bıraz daha ıyı yorum yaparız olmaz ıse baglanırım sana tea tıwer programı ıle kontrol ederım pc nı ıstersen.....

Son Düzenleme: zxsel ~ 21 Aralık 2009 00:24
YIKILMAZ674
21-12-2009, 00:40   |  #4  
OP Üye
67 mesaj

arkadaşlar aygıt yön ses yüklü gözüküyor ayrıca ses denetim aygıtları yüklü gösteriyor mdeaplayer şarkıyı calıyo gözüküyo ama ses cımıyo ses kartı drıver yüklü ayrıca msi den yükledim yine görmüyor aygıt yöneticide soru işareti falanda yok yüklü gösteriyor pc açılıp kapanırken dahi ses cıkmıyor kardesim netten bi program indirmis o zamandan beri ses calısmıyo komple pcyi formatladım f diskte attım yine ses yok