ses kaydı açılmıyor

Senakbrrr
07-03-2021, 12:16   |  #1  
Senakbrrr avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba,

Telefondan bilgisayara m4a uzantılı ses kaydı dosyasını kes yapıştır yaptım. Ancak o uzantida dosyayı açmıyormuş zaten windowstaki program. Convert vb yollarla değiştirmeye çalıştım uzantısını yine bozuk uyarısı aldım. Telefona geri yükledim o da olmadı. Telefondaki veriyi kurtarmak için çeşitli programlar yükledim youtube dan vs bakıp malesef onda da başarılı olamadim. Kimisinden sonuc alamadım kimisini kullanamadım. Tabii ses dosyasınin boyutu ilk basta normal görünürken simdi 1kb dan daha az görünüyor (belki convert yaparken bozulmuştur).  Telegramdan yolladığım boyutu vardi ilk başta, o orjinal olabilir belki. Umutsuz bir tablo ancak yardımcı olursanız çok sevinirim.

excel_mustafa
07-03-2021, 14:52   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,445 mesaj

klite codec pack adlı programı yükledikten sonra açılır.

mp3 e dönüştürmek istersen telefona bir film yapma programı kur. bu programa ses dosyasıyla herhangi bir görseli atıp mp4 film olarak kaydet. ardından mp3 dönüştürücü uygulama kurup bununla kaydettiğin mp4 ü mp3 yapabilirsin.

Son Düzenleme: excel_mustafa ~ 07 Mart 2021 14:56
excel_mustafa bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Senakbrrr
08-03-2021, 07:35   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Peki bir şey daha sormak istiyorum. Telefonun hafıza kartından kes yapıştır yoluyla silinen bir dosyayı geri getirmek için önerebileceğiniz program var mı? Çünkü dediğiniz işlem ses bozuk olduğu için işe yaramıyor (muhtemelen daha önce convert ederken bozuldu ya da bilmiyorum 1 kb dan az görünüyor).

excel_mustafa
08-03-2021, 12:48   |  #4  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,445 mesaj

recuva ile telefonun ve pc nin silinenlerine ulaş belki kurtarılabilir durumdadır.

excel_mustafa bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]