ses sorunu

HPQ-User
01-06-2008, 11:44   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

canlı sormuş:
bilgisayarda acemiyim yukarıdaki bilgileri sistem özelliklerinden yazdım sorun msn de sesli (görüntülü)görüşme yapamıyorum karşı tarafın sesi geliyor benimki gitmiyor kameranın mic özelliği var bir arkadaşta denedim onda realtek diye bir prğ vardı onuda indirdim kurdum (indirdiğim prğ uyumlumu bilmiyorum)birşey degişmedi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederi

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
amd athlon(tm)64x2 dual core processör 3800+2.00 chz 1 gb    mb asus amd mlnpv-mx nf 6150 s940 4d2 vga anakart

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)

Banned
01-06-2008, 12:27   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
206 mesaj

BELKİ MİKROFONDA BİR SORUN VARDIR BAŞKA BİR MİKROFONLA DENEMENİ TAVSİYE EDERİM...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

1 kilo eroin satarlar , 5769 mayın alırlar , topraklarımıza kurarlar.
Peki kaç topuk ,  kaç bacak kopar? Kaç can toprağa düşer?

1 kilo eroin satarlar , 1315 kilo C-4 patlayıcı alırlar.
Peki kaç masum vatandaşı katlederler?

1 kilo eroin satarlar, 50.000 uçaksavar mermisi alırlar.
Peki  kaç helikopter düşürürler?

1 kilo eroin satarlar , 187500 kaleşnikof mermisi alırlar
Peki kaç MEHMETÇİK şehit ederler...

ONLARI KİM DURUDURACAK?

"PARS NARKOTERÖR"
"BİR İHANETİN ANATOMİSİ"

"Her salı saat 22.30 da SHOW TV'de"

www.parsnarkoteror.com

Banned
01-06-2008, 12:38   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

a.) realtek bir program değil ses kartı sürücüsü.
b.) mikrofonu taktıktan sonra mikrofonu hem sisteme göstermeniz hemde msn de etkinleştirmeniz gerekir.Ses kartı sürücünüzde ve mikrofonda proplem yoksa takınca sisteminiz zaten direk tanıyacaktır ve size jak takıldı uyarısı verecektir. Msn de araçlar ses ve görüntüğü kurulumu kısmından microfon seçeneğinden üstteki kısımda mikrofonu gösterip kuruluma devam edin.