SES SORUNU

HPQ-User
24-10-2008, 23:32   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

okyanus sormuş:
SORUNUM BİLGİSAYARIMLA İNTERNETE ONLAY MÜZİK CALAMIYORUM CAHT KANALINA GİRİNCE SESİM GİDİYOR MİKROFONDAN AMA WİNNAPI ACIP MP3 ALMAK İSTEDİGİM ZAMAN WİNAP CALIYO AMA SİTEYE SES GİTMİYO YARDIM TŞK EDERİM

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
FOXCORNN  SASE
SES DRİVERİ ÜSTÜNDE EKRAN KARTI SASEDE

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)

sticker
24-10-2008, 23:44   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
669 mesaj

seninde ses kesik kesik geliyomu.?yada cd.taktığındada ses kesik kesikmi geliyo?yoksa  hiçmi sesgelmiyor.?

Blacksmith
24-10-2008, 23:56   |  #3  
Blacksmith avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
312 mesaj

saatın yanındakı ses simgesine cıft tıkla secenekler/ozelliklerden kaydetmeyı secmenden once stereo karıstırıcının yanındakkı kutucuk bos ıse doldur tamam de gır acılan pencerede stereo karıstırıcı nın altındakı sec kutucugunu dodur ...hepsını kapat ses simgesine cift tıkla acılan pencerede mıkrofon varsa sessizde ise sessizden cıkar sorun yoksa pencereıyi kapa..mıkrofon secenegı yok ıse secenekler/ozellikler calma kısmında hemen yanda mıkrofon yazar kutucugu doldur tamam de dedigim ayarı kontrol et..bu sekılde hem mıkrofondan hemde winamptan ses gider..ses cok bozuk ıse stereo karıstırıcıdan sevıyeyı dusur tavsıyem birinci cizgi ıle ikinci cızgı arasına ayarlamandır..

Son Düzenleme: Blacksmith ~ 24 Ekim 2008 23:59