Ses Sorunum Var. Ses cızırtılı boğuk ve derinden g

ALbaTRoS027
18-04-2011, 03:41   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Öncelikle Merhaba

Ses sorunum var. Müzik veya video seyrederken ses cızırtılı ve boğuk geliyor bazı videolarda ses düzgün olabiliyor ama milyonda bir videoda oluyor sebebini anlayamadım ayrıca sesler derinden geliyor sanki bi boş odada iken çok derinden gelen bir ses var müzik normal çalıyor fakat ses derinden geliyor ekolayzır ayarları tamamen default. Format attım driver güncelleştirdim yeni ses kartı aldım sorun yine devam ediyor.Kulaklık kullanıyorum ve yeni kulaklık aldım 2 gün önce yine aynı sorun haparlör takıyorum yine aynı. Kafayı yemeye ramak kaldı. Ayrıca hani bazen radyolarda yayın olur fakat müzik çalmaz bi ses gelir ya öyle bi seste mevcut video veya şarkı dinledikten sonra hala çalışır gibi oluyor devamlı bir ses var. Anakart Ses kartı Realtek HD audio Yeni aldığı Quake ses kartı 4 kanal. Ne yaptıysam olmadı. Lütfen yardımcı olurmusunuz?

Yardımlarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkürler.

By.KacaK
18-05-2011, 14:03   |  #2  
Taze Üye
8 mesaj

Mikrofon takılıysa çıkart, mikrofon yok ama ses hala böyle yada çıkarttım hala böyle diyorsan "Stereo Karışımını" devre dışı bırakmalısın

ahmetfaikakbaba
30-04-2017, 00:05   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

ben o ayarı yaptım ama mikrofon kullanılamıyo mıkrofonu nası kullancaz ayrı bı mıkrofonmu alcaz ??