SICAK HABER vatan urunlerde %25-%30 ındırıme gıdıy

suheyl-34
01-05-2011, 14:23   |  #1  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
412 mesaj

evet sıte sakınlerı sıcak haber
vatan bılgısayar %25ve 30 kadar urunlerde ındırıme gıdıcenı acıkladı
bu nede,mek ındırımlı olan urunler mısal 100 mılyon olan bır urun 70 lıra demek
hesaplarınızı ıyı yapmanızı gıne tavsıye edıyorum kredı kartlı satıslarda karlı gorunse bıle bu ısı
ordan flans edıyo nakıt almak mantıklı kredı kartı cazıp gorune bılır ama uzun surede sattı fıyata
faızlerıyle ındırımı kendı lehıne cevırır bunu unutmayın
ben sıtemızde fıat verırken satanlara demısımdır urunu sıfır alırsın cıktınmı kapıdan %50 deyer
kaybeder dıye ıste her kez sozume bır kez daha geldı mıllet bu konu,da hep ben,le dalas,tı
durdu tabı  herkez sattıgı mal,da zarar etmek ıstemez katılıyorum ama doslar bu ıs yıllardır
boyle kabul edın etmeyın altın alırsın gıne aynı sımdı esas pıyasayı yakından gorucez
2 eller %30 veya %40 asagı gıdecek 100 lıra satısa cıkan bır urunu 70 lıra dese satamıcak
cunku sıfırı o para cekıcek asaya satmak ıstıyosa
benden tavsıye alıs verıslerınızı nakıt yapın %40 kadar kar yapın derım
saygılarımla
///////////////////////kaptan electronıc ///////////////////////////////////

ZhaNFei
01-05-2011, 14:44   |  #2  
Taze Üye
11 mesaj

ne zaman bu ındırım ?

suheyl-34
01-05-2011, 14:53   |  #3  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
412 mesaj
Alıntı: ZhaNFei  
ne zaman bu ındırım ?
arkadas,lar sıte,lerde her kez aynı seyı soruyo 7000 sıdede aynı seyler soruluyo sıtesını takıp etmenızı
tavsıye edıyorum arkadaslar benı bılen bılır bıraz cevrem ıyıdır bır tıyo bılgı ıcerden geldı desem
yerıdır sızlen paylastım genel,de pazar 10,30 cıvarı yapar,lar 3/5 saat arası bıter
fazla acık,latma yaptırmayın bana basımı belaya sokmayın soru sormayın takıp edın
gelısmelerı ben sıtemız,de acıklarım zaten
takıp edın
gelısme olunca an an verıcem sıze
----------------------kaptan electronıc ------------------------------------

dj_alper
01-05-2011, 15:06   |  #4  
Üye
74 mesaj

Yaşadığımız memlekette vatancomputer yok ki! Biz napıcaz :D

suheyl-34
01-05-2011, 15:21   |  #5  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
412 mesaj
Alıntı: dj_alper  
Yaşadığımız memlekette vatancomputer yok ki! Biz napıcaz :
kardesımın derdı bu olsun ne adamlara yardım edıyoruz sana,da alır gonderırız
kardesıme bak benım
---------------------kapooooooooooooooooo//////////////////////////////

dj_alper
01-05-2011, 15:23   |  #6  
Üye
74 mesaj

:D Nasıl olacak o iş?

suheyl-34
01-05-2011, 15:43   |  #7  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
412 mesaj
:D Nasıl olacak o iş?
kardesım benı pek tanımıyo sanırım sen soyle kapına gelsın kardesım
bızın nerelere uzandıgımızı bır bılsen sıteden osmana sor sıırt,te kardesım
yeter her halde
selamlar
-------------------------------------kapo -------------------------

thegenius
02-05-2011, 14:18   |  #8  
Yıllanmış Üye
131 mesaj

vade farki uyugulamiyosa faizi nerden aliyolar anlamadim. taksitli alirken pesin fiyatina aldinmi bence sorun yok.

clairvoyant
02-05-2011, 14:35   |  #9  
Yıllanmış Üye
2,316 mesaj

Vatan bu aralar sürekli indirim yapıyor, hadi hayırlısı ..

McMannes
02-05-2011, 14:42   |  #10  
Yıllanmış Üye
271 mesaj

tamam da arkadaşım bunu tahmin etmek çok da zor değil ki, tüyoluk bir iş değil yani... vatan zaten dün hariç iki haftasonudur bu indirimi yapıyor, internet mağazasında ki geçen çarşamba günü tüm mağazalarında yaptı bu indirimi çoğu kişinin haberi bile olmadı... yine yapıcaktır muhtemelen... ayrıca her halikarda bu iş çok ama çok karlı... bir fiyat araştırması yaparsan başka yerden alıcağın peşin fiyattan bile çok daha düşük fiyatlara veriyor parçaları... yani çok ama çok avantajlı...

suheyl-34
02-05-2011, 15:26   |  #11  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
412 mesaj
Alıntı: thegenius  
vade farki uyugulamiyosa faizi nerden aliyolar anlamadim. taksitli alirken pesin fiyatina aldinmi bence sorun yok.
selam  sakınlerımız
bır cok sıte uyemız yorumlar yapmıs,lar ama bazı seylerı paylasır,ken uzak,dakı veya amator bılgısayar
kullanıcı ve bu ıslerı pek bılmeyen doslarımızı,da dusun,memız lazım sen bılmem,ne bılgısayarın
cıvarın,da oturuyosun haberın olur kars,takı kardesımın ner,den haberı olucak gıbı
adamın parası var ama bılgı yoksunu ne alıcanı bılmıyo ne yapıcanıda cok kısı var bana bır ekmek ver
gıbı bılgısayar alan ne oldugunu bılmıyo bıle adam oturmus bakırkoyde kafede acmıs 17 ınc laptopu
hesapta bır sey yapıyo buda sırf hava ıcın yapılan ısle,de var nerden anladın dıyen cıkar sımdı benımde
canımı sıkar hemen soyluyeyım bır laptop 30 defa on off dan acılıp kapanmaz bu hacı sırf vındos acılıs
sesı gelsın ılgı ceksın dıye acıp kapıyo adam sadece almıs olmak almıs cunku zaten acılıp kapanmasını
alırken adama satıcı gosterıyo bunda bır sıkıntı yok ac kapa musluk anlıyan anladı fazla yorum yapmıcam
ustekı kardesımın konusuna gelınce
bıraz bu konuda kardesımı aydınlatıyım bılmıyenlerıde
1 bankalar parasını pesın oduyenı hıc sevmezler
2 kıredı kartı kullan mayan musterı mazalar hıc sevmez
bunun gıbı cok numara var
meseleyı uzatmıcam bılgı olsun
pesın alıs verıslerde cata cat pazarlık pesın nakıt odeme ısı bıtırır arkadasın dedıgı gıbı fıat asagı gıder
fırmalar ısı nasıl kendı lehıne cevırır bankalarda
sen pesın odedın kotu musterısın
hesap edılen sudur 36 aya kadar bır muhabbet vardırya en tehlıkelı olan bu
adam gıder alır nasılsa para cıkmadı dusunmez bıle cek kredı kartını
1/2/3 ay odedı ısler ters gıttı bu sefer gelen faturanın azemısını oder banka bayılır tabı tamam der
ıs patladı faızler baslar 4/5/6 aylar devam azemı derken katlama devam eder daha 36 aya zaman
cok adam aldıgı malı unuttu zaten parasını odemeye calısıyo (KAFASIZ) bu arada sıstem eskıdı
adam moral bozuklugu bınbesyuz bırde bır kampanya daha patlatır eskıyı getır yenıyı gotur dıye
ISTE BU TADINDAN YENMEZ zaten adamın 30 ayı var gıder 1 mılyara aldıgı odıyemedıgı makınayı
verır 100/200 ze alır 2000 lıralık bıde laptop aldıya (HACI) verdıgı aldıgı katladı bır 36 ay daha
faızlerle aldıgı mal geldı 5 mılyara ondan sonra fırmalar BUNDAN IYISI SAMDA KAYISI (DIYEREK )
%30 da yapar %50/60 da yaaaa kardesım her halde anlamısındır
saygılarımla
----------------------------kaptan ----------------------------------------

McMannes
02-05-2011, 22:56   |  #12  
Yıllanmış Üye
271 mesaj

ya süheyl tamam o konuda haklısın, vadeyi uzatma her zaman bankalara kazandırır... ama benim ödeyeceğim 6 ay bi taksit senin dediğin gibi 36 ay olsa eyvallah... açıkçası şu da var hani bana bi yer bi site söyle de ki burası peşin alışverişlerde baya bi indirim yapıyo... bırak yüzde 25i yüzde 50 yapıyor, gidelim ordan alalım... ama şu durumda vatan bilgisayarın yaptığı çok ama çok mantıklı ve müşteriden yana... açıkçası ben de bekliyorum bu hafta içi ya da hafta sonu yüzde 25 indirim...

bılge adam
02-05-2011, 23:27   |  #13  
Üye
67 mesaj
Alıntı: McMannes  
ya süheyl tamam o konuda haklısın, vadeyi uzatma her zaman bankalara kazandırır... ama benim ödeyeceğim 6 ay bi taksit senin dediğin gibi 36 ay olsa eyvallah... açıkçası şu da var hani bana bi yer bi site söyle de ki burası peşin alışverişlerde baya bi indirim yapıyo... bırak yüzde 25i yüzde 50 yapıyor, gidelim ordan alalım... ama şu durumda vatan bilgisayarın yaptığı çok ama çok mantıklı ve müşteriden yana... açıkçası ben de bekliyorum bu hafta içi ya da hafta sonu yüzde 25 indirim...
dostum dusuncelerınde haklısın zaten bızde sımdı benım cocuk,larla aynı seyı tartısıyoduk
odeme olmucakkı para kazansınlar bız duma gunu o kadar arastırma yaptımız halde 35 kart,ta
kazık yedık mecıdıye koyde amac elındekılerı hemen satıp kurtulmak anlatmak ıstedıgım o
bılge adam,da mısafırım doslar sıtemıze bılgı olsun
selamlar
suheyl-34

dj_alper
03-05-2011, 15:27   |  #14  
Üye
74 mesaj

Ben hala sitelerini kontrol ediyorum :) Belki birşey düşürürüm diye yoksa şu laptop'u alacağım. http://www.pcdepo.com/dell-inspi ... siyah-urun4995.html

suheyl-34
03-05-2011, 15:35   |  #15  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
412 mesaj
Ben hala sitelerini kontrol ediyorum :) Belki birşey düşürürüm diye yoksa şu laptop'u alacağım. http://www.pcdepo.com/dell-inspi ... siyah-urun4995.html
alper kardesım her kezı goruyorum her yere yazmana gerek yok
mesajı yanıtladım
selamlar
//////////////////kapo //////////////////

dj_alper
03-05-2011, 15:44   |  #16  
Üye
74 mesaj

:) yanlış olmuş .Oturduğum pc'de şuan int.yavaşta pek bakmıyorum mesajlar gitmiş mi gitmemiş mi diye :)

Son Düzenleme: dj_alper ~ 03 Mayıs 2011 15:46