Sıfır(0) Kota İle Video-Mp3 indir ResimLi AnLatım

s3curity
29-11-2009, 12:39   |  #1  
s3curity avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
13 mesaj

İlk öncelikle İnternet ExpLoLer'a sağ tıklayıp özellikler diyoruz..
2. Adım: Genel / Temporary İnternet Files / Ayalara tıklıyoruz..
3. Adım: Ayarlara tıkladıktan sonra gelen ekrardan '' Dosya Görüntüle ''ye tıklıyoruz..
4. Adım: Dosya görüntüle dedikten sonra karşımızı TemporaryİnternetFiles çıkacak.İzlediğiniz videolar orada barınmakta. Videoları oradan kopyala ve masaüstüne ya da her

hangi bir yere yapıştır yapın işte size indirmeden elde ettiğiniz videonuz.Sonsuza kadar izleyebilirsiniz.

Qromodynmc
29-11-2009, 12:41   |  #2  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

sonuçta ilk indirmede gidiyo kota o sorun,gerisi muhim deil..

world_pc
29-11-2009, 12:42   |  #3  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,359 mesaj

Kota yemediğinden emin misin ???
Windows vista- W7 falan hepsinde aynı da...

Qromodynmc
29-11-2009, 12:44   |  #4  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

dostum ilk izlemede gidiyo kotan,sonra o video geçici önbelleğe alınıyor, sende önbellekten alıyosun videoyu birdaha izlemek istersen net olmadanda izliyosun olay bu..

s3curity
29-11-2009, 12:49   |  #5  
s3curity avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
13 mesaj

izlerken kota gidiyor demedim kardeşim işte :D kotasız indiriyoruz amaç bu 2.bir kota gitmesini engellemek

Yunus. Emre
29-11-2009, 12:49   |  #6  
Yunus. Emre avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,148 mesaj

Sonuçta o videolar çoktan kota yemiş ama yinede iyi yöntem

seckin_kaya
29-11-2009, 13:03   |  #7  
seckin_kaya avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,065 mesaj

teşekkürler iyi paylaşım

zxsel
29-11-2009, 13:52   |  #8  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

firefox tada boyle  C:\Documents and Settings\kendı bılgısayar oturum acma adını yazın buraya   \Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\ecq2ozku.default\Cache

cache dıye de aratabılırsınız ama gızlı klasorlerı aktıf edın vede uzantıları aktıf edın bulunan fılm ve  vıdeo lar ısmı soyledır genelde    F7FE2E19d01  gıbı uzantı olarak jpg yada mpg yaparsanız fılm  yada resımlere bakabılır vede arsıvlerınızı olusturabılırsınz her ızledıgınız resım vıdeo pc ye  buraya kaydolur sızde ordan alıp  ızleyebılırsınız netı kapatın deneyın goreceksınız acılacak not  fırefox sayfasını her kapatısınızda sılınır yanı fılm vede resımlere baktınız 2 saat mesela fırefox sayfasını kapatmadan benım dedıgım yere bakın

F7C37939d01.jpg     yada mpg yapın   kb buyuk olnalar fılmdır mb yanı kb kucuk olanlar fotodur kesın ornek 18kb    jpg olcak  17000kb yada 13000mb ler vıdeo dur yanı mpg olcak

su ısımler sıstemıcın dır bunlar asla jpg yada mpg degıldır yanı fılm sanmayın dosya ısmı _CACHE_001_

ayrıca sen explorer 6 yada 7 kullanıyorsun sanırım ıe 8 de boyle dedıl gorunun

Son Düzenleme: zxsel ~ 29 Kasım 2009 13:56
eyvallahtemporary
11-01-2010, 13:25   |  #9  
Taze Üye
3 mesaj
Alıntı: s3curity  
İlk öncelikle İnternet ExpLoLer'a sağ tıklayıp özellikler diyoruz..
2. Adım: Genel / Temporary İnternet Files / Ayalara tıklıyoruz..
3. Adım: Ayarlara tıkladıktan sonra gelen ekrardan '' Dosya Görüntüle ''ye tıklıyoruz..
4. Adım: Dosya görüntüle dedikten sonra karşımızı TemporaryİnternetFiles çıkacak.İzlediğiniz videolar orada barınmakta. Videoları oradan kopyala ve masaüstüne ya da her

hangi bir yere yapıştır yapın işte size indirmeden elde ettiğiniz videonuz.Sonsuza kadar izleyebilirsiniz.

slm kardeş paylaşımın için teşekkürler.Benim bununla ilgili başka bi sorum olcak sana.Ben bu temporary internet files klasöründen ,özellikle Facebookdan izlediğim videoları bulup masaüstüne veya başka bi yere kopyalıyorum.Dediğin gibi temporary internet filesda bi videoyu bulmak için internette bir kere izlemiş olmak gerekio o videoyu,hem de baştan sona izlemek gerekiyo.Fakat bazen ben bi videoyu açıyorum ,sadece bikaç saniye izliorum ve kapatıyorum.O izlediğim video temporaryde görünüyo yine.Videoyu sadece bikaç saniye izledikten sonra temporaryde bulup bilgisayara kaydetmek kotadan daha az mı yer? Bi de her zaman olmuyo bu bikaç saniye izleyip de temporaryde bulma durumu,çoğu zaman baştan sona izlemek gerekio.Nası oluyo da bir videoyu bikaç saniye izlemek bile temporaryde bulunmasına yetiyo? Cvbın için şimdiden teşekkürler

_eFeKenTLi_
11-01-2010, 18:39   |  #10  
_eFeKenTLi_ avatarı
Yıllanmış Üye
716 mesaj

bu yontem bılındık zaten . sonuc olarak kota yıne gıdıyor . ben genelde vıdeoyu ıdm ıle ındırıyorum . 930 kb hızla ındırdıgım ıcın fazla uzun surmuyor . bır defa ındırmeye basladımı wep sayfasını kapatsam ındırme devam edıyor . bu yontem ıle bastan sona ızlemen lazım . tapı uploatı hemen dolduruyorsa sorun yok . ben genelde fılm ızlerım yuksek boyutlu fılmler de bıraz sorun olur .

mcafee23 ayrılmıştır
23-08-2010, 16:35   |  #11  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

kotasız mı olmuş oluyor şimdi bu :) güldürmeyin beni

Yunus Kiper
25-08-2010, 16:21   |  #12  
Yunus Kiper avatarı
Yıllanmış Üye
321 mesaj

Bunlarla uğraşmaya gerek zaten ilk indirmeyle gidiyo kota ama illa bi kere kotadan gitsin sonra bedavadan seyredeyim dersen Internet Download Manager programını bi kullan derim.!