Sifirdan Bilgisayara Mac Kurmak

efeakdere
24-02-2009, 21:07   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

e-mail adresime bir imaj gönderir misiniz?

efeakdere@hotmail.com

praoh
25-02-2009, 15:06   |  #27  
Yeni Üye
34 mesaj

google'da transmac diye arattır kur ordan yazdırabilirsin başka yolu yok

zero2900
13-04-2009, 17:52   |  #28  
Taze Üye
9 mesaj
mustafarslan35
Arkadasım sanırım ben sana yardımcı olabilirim Gülümseme oncelikle dvd kalibini nerden indirdiin ona gore farklılıklar var cunku ...
-ilk olarak dvd ye yazdıracaksan bilmen gereken ilk sey kalıbın iso dosya formatında olması gerekiyor ( windows kullandıgın için )
-dvd ye yazdırdıgında  dvd rw ını 4x hızında ayarlayıp yazdırman lazım ( diğer turlu saatlerce yakma işlemi devam ediyor ve sonunda dvdrw bozuluyor ( ben 3 kere denedim en sonunda pufff Kahkaha
-yazma işi bittinde ( ve sen bana dvd kalıbını nerden indirdigini soylediginde )
sana bir kac site linki vericem oraları cok iyi okuman gerekiyor ( ingilizce iyi bilmen gerekiyor eger bilmıyosan msj at yardımcı olurum )
- bilmen gerekn seyler arasında sistemin cok onemli işlemcin  mac os için uygun ozellikleri tasımalı ekran kartını ses kartını tam olarak adlarını bilmen gerekkiyor ( kodları mesala benim ses kartın adında ALC888 diye geciyor )

Ben sistemimde bir tek webcamı yukleyememiştim ama diger butun donanımları yuklendi ilerde macbook pro almayı dusunuyorum o kadar hosuma gitti yani Gülümseme--> sırf işletim sistemi için ...
simdiliik bu kadar yeter daha ayrıntılı yazardım ama bu biraaz sakat iş eger kesin yuklemeyi dusunursen anlatmaya devam ederim simdi mac os x in muhtesem ozelliklerini anlatırsam milleti heveslendirip pclerinin baasına bir sey gelmesini istemiyorum sonra herkes basıma

Banada yardım edermisin Mac i pc ye kurarken hata alıyorum