silinen internet geçmişini görme

knickpack
10-01-2010, 00:10   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
29 mesaj

herkese selam ve saygılarımla vista home premium kullanıyoyrum silinen internet geçmişini görmenin bir yolu varmı yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim

clickonline
10-01-2010, 00:33   |  #2  
clickonline avatarı
Yıllanmış Üye
459 mesaj

index.dat dosyalarını C:\users da ara gizli dosyadır sonra bunları notepad ile aç bişiler çıkar belki.

ECHELON_
10-01-2010, 23:18   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj
Alıntı: clickonline  
index.dat dosyalarını C:\users da ara gizli dosyadır sonra bunları notepad ile aç bişiler çıkar belki.
cclenerla silinmiş olsa daha çıkar mı (güvenli 1 seçeneğinde)

clickonline
11-01-2010, 02:23   |  #4  
clickonline avatarı
Yıllanmış Üye
459 mesaj

Extra program kullanıldıysa sorun yok. Ama Ccleaner ne yapar ne eder bilmem ben index.datları elle başka hesab'a geçerek siliyorum garanti oluyor..

senem_nida
06-07-2010, 17:30   |  #5  
Taze Üye
7 mesaj

arkadaşlar ben bir bayanım deminden beri başım ağrıdı bakmaktan ama bulamadım şu index.dat dosyalarını ben pc yi fazla bilmiyorum bana yardımcı olursan sevinirim eşimin girdiği sayfaları görmek isitiyorum yani silinmişleri windows vista home premium bilgisayarımız başlat tuşunu bile bulamadım ne olur en kısa zamanda yardımcı olursanız sevinirim

senem_nida
06-07-2010, 21:20   |  #6  
Taze Üye
7 mesaj

yokmu bir yardımsever ya neolur yardım edin

Mert_06
06-07-2010, 21:47   |  #7  
Mert_06 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,082 mesaj

Öncelikle başlat tuşunu söyleyim :D klavyede windows logosu bulunan, en sol alt taraftaki ctrl nin yanındaki tuş, üzerinde start yazıyor. Eğer eşiniz internet geçmişini silmişse veya bilgisayarınızda ccleaner, advanced system care gibi programlar varsa bu verilere ulaşmanız çok zor. Ayrıca index.dat la uğraşmayın not defteri ile açılyor, ancak hangi sitelere girildiği yazmıyor, sadece anlaşılmayan kodlar yazıyor. Bundan önce girilen siteleri öğrenmek yerine, pc nize bir keylogger yükleyerek, eşinizin msn konuşmalarından, hangi saatte hangi siteye girdiğini bile öğrenebilirsiniz. İlgilenirseniz size özelden mesaj atarım.<

senem_nida
08-07-2010, 00:21   |  #8  
Taze Üye
7 mesaj
Alıntı: Mert_06  
Öncelikle başlat tuşunu söyleyim :D klavyede windows logosu bulunan, en sol alt taraftaki ctrl nin yanındaki tuş, üzerinde start yazıyor. Eğer eşiniz internet geçmişini silmişse veya bilgisayarınızda ccleaner, advanced system care gibi programlar varsa bu verilere ulaşmanız çok zor. Ayrıca index.dat la uğraşmayın not defteri ile açılyor, ancak hangi sitelere girildiği yazmıyor, sadece anlaşılmayan kodlar yazıyor. Bundan önce girilen siteleri öğrenmek yerine, pc nize bir keylogger yükleyerek, eşinizin msn konuşmalarından, hangi saatte hangi siteye girdiğini bile öğrenebilirsiniz. İlgilenirseniz size özelden mesaj atarım.<
nedemek ilgilenmek ya çok sevinirim

mcafee23 ayrılmıştır
08-07-2010, 00:27   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

silinene çare yok bundan sonrasına bakalım 

senem_nida
08-07-2010, 00:32   |  #10  
Taze Üye
7 mesaj
neolur yardım edin çok ihtiyacım var bu yardıma siz hangi saatlerde giriyorsunuz bende girmeye çalışırım o saatlerde ben 2 gece sabahlayabilirim eşim gece çalışıyor

senem_nida
08-07-2010, 00:40   |  #11  
Taze Üye
7 mesaj
Alıntı: mcafee23  
silinene çare yok bundan sonrasına bakalım 
tamam neyapabilirim

mcafee23 ayrılmıştır
08-07-2010, 01:14   |  #12  
Yıllanmış Üye
3,717 mesaj

arkadaşın tavsiyesi güzel kendinize ait güvenilir bir keylogger.Msn şifreleri konuşmalar,her tuş basımına kadar kaydedebilir.Gerekirse belli aralıklarla ekran resminizin alınıp bilgisayarda saklanmasını veya ayarladığınız bir mail'e gelmesini bile sağlayabilirsiniz.
Ama tehlikeli bir yoldur.Ava giderken avlanıp programı manipule eden birileri tarafından da izlenebilirsiniz.
Temiz keylogger bulmak zordur.Temiz olsa bile virüs programınız virüs uyarısı verir.Çünkü kendisi bir virüstür.
O yüzden hiçbirine güvenemezsiniz.
Eşiniz her bilgisayardan kalkarken geçmişi siliyor ise bundan başka çözüm biraz zor görünüyor.
Bende siliyorum ama gizli birşey yaptığımdan değil.Tarayıcıları diğer oturuma temiz bırakmak ve farklı çözümler için.Şunun gibi

Youtube'a dns ile giriyorsunuz.Ertesi gün google krizi patlak veriyor.Youtube eski yönteminiz ile girememeniz gerekiren internet tarayıcınızda depolanan youtube dosya ve cookies'leri kullanılarak youtube'a girebiliyorsunuz.Belki videoları oynatamıyor.Belki de farklı sorunlar yaşayıp sorunu farklı yerlerde arıyorsunuz.Youtube'un kapalı olduğu aklınıza bile gelmiyor.Bu bütün siteler için geçerli.
Bazen bir siteye giriyorsunuz.İkinci girişinizde sitenin index sayfası değişmiş olduğu halde siz bunu göremiyorsunuz.

Tarayıcıları temiz bırakmak her zaman iyidir.Hele bir de tarayıcılarınız site parolalarını kaydetmeye ayarlanmışsa

Son Düzenleme: mcafee23 ayrılmıştır ~ 08 Temmuz 2010 01:14
senem_nida
08-07-2010, 01:38   |  #13  
Taze Üye
7 mesaj

evet haklısınız ama ben hala eşimin sildiği geçmişdeyim bunları görmek istiyorum yardım edecek birisi olursa sevinirim

Mert_06
08-07-2010, 02:12   |  #14  
Mert_06 avatarı
Yıllanmış Üye
1,082 mesaj

ben size temiz bi keylogger araştırıyorum bundan sonra yapacağı şeylerle ilgili, size site linki veririm oradn indirirsiniz. Bir de önce nereler girsdiğini unutun öncekileri bulmak çok zor, zaten önce hangi siteye girmişse, büyük ihtimalle yine girer. Bir de bilgisayarınızda hangi antivirüs yazılımı var?

mcafee23 ayrılmıştır
08-07-2010, 02:22   |  #15  
Yıllanmış Üye
3,717 mesaj
ben size temiz bi keylogger araştırıyorum bundan sonra yapacağı şeylerle ilgili, size site linki veririm oradn indirirsiniz. Bir de önce nereler girsdiğini unutun öncekileri bulmak çok zor, zaten önce hangi siteye girmişse, büyük ihtimalle yine girer. Bir de bilgisayarınızda hangi antivirüs yazılımı var?

link verirken dikkat illegal paylaşıma giriyor

Mert_06
08-07-2010, 02:23   |  #16  
Mert_06 avatarı
Yıllanmış Üye
1,082 mesaj

illegal olacağını sanmıyorum. Chip download da bile var keylogger yazılımı. Ayrıca kullanıcı kendi bilgisayarına kuracak.

mcafee23 ayrılmıştır
08-07-2010, 02:30   |  #17  
Yıllanmış Üye
3,717 mesaj
illegal olacağını sanmıyorum. Chip download da bile var keylogger yazılımı. Ayrıca kullanıcı kendi bilgisayarına kuracak.

Gerçekten işe ayarayan keyloggerlar'ı genelde satın almanız veya crack'lemeniz gerekir
Yoksa kaydetme ve mail'e gönderme işlerini trial olarak yaparlar.
Kendi bilgisayarına kuracağını da bilemezsin.(senem_nida sizin için birşey iddia etmiyorum üstünüze alınmayın)
Konuyu okuyacak başkaları da olabilir

Son Düzenleme: mcafee23 ayrılmıştır ~ 08 Temmuz 2010 02:32
senem_nida
08-07-2010, 15:54   |  #18  
Taze Üye
7 mesaj
Microsoft Security Essentials galiba bu yanlış bilmiyorsam eşim hep bununla taratıyor

mustafa2526
08-07-2010, 16:58   |  #19  
mustafa2526 avatarı
Yıllanmış Üye
709 mesaj

Recovery My files i indirin.Sonra Orada onun sildiği herşeyi geri yükleyebilirsiniz.

mcafee23 ayrılmıştır
08-07-2010, 17:44   |  #20  
Yıllanmış Üye
3,717 mesaj
Alıntı: mustafa2526  
Recovery My files i indirin.Sonra Orada onun sildiği herşeyi geri yükleyebilirsiniz.

silinen internet geçmişini bile mi.....?

altintasemre
25-12-2012, 18:59   |  #21  
Taze Üye
2 mesaj
 Gerçekten merak ettim altta sessiz çalışan ve programlara yakalanmayan keylogger mevcut mu bildiğim kadarı ile programlara yakalanıyorlar ama varsa bilgilendirirseniz sevinirim özelden  mail atabilirsiniz ister buradan da mail atabilirsiniz...

denizmaran
25-12-2012, 20:41   |  #22  
Yıllanmış Üye
155 mesaj

Keylogger için özeliden iletişime geçebilirsiniz. Ama keyloggeri kötü amaçlar için kullanmamak şartıyla Kahkaha

pnrkya
18-03-2013, 13:38   |  #23  
Taze Üye
13 mesaj

Bu konuda bana da yardımcı olur musunuz? Özel msj kısmını göremedim...

intera
21-10-2013, 08:36   |  #24  
Taze Üye
1 mesaj

Merhaba 

Bir keyloger konusunda bana da yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler

mhmt06
21-10-2013, 19:31   |  #25  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

insanın bilmemesi gereken şeyleri bilmesi,
bilmesi gereken şeyleri bilmemesinden daha tehlikeli olabilir.