silinen şifreler

cinar844
02-12-2008, 10:39   |  #1  
cinar844 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
625 mesaj

arkadaşlar ben advance systemcare profesyonel 3 kullanıyorum onu kullandıktan sonra yani bakımı yaptıktan sonra siteye girmiş olduğum şifreleride siliyor yani bir siteye girdiğimde billirsiniz girerken otomatik hatırlama diye bişi var ben bu programı kullanmadan önce bu sitelere otomatik olarak giriyordum ve bir dahada şifre girmiyordum ama şimdi ise programı kullandıktan sonra böyle oluyor.
sorum şu bu programı bilen arkadaşlardan ricam şu nasıl bir ayar yapayımda bu sorundan kurtulayım ne dersiniz yada bu konuda şöyle diyebilrsiniz aslında
bu sorunu ben ccleaner kullanırken de yaşıyordum ama artık ccleaner kullanmıyorum bu programdan sonra gerçekten bu programda ne ararssan var hatta bu programda bilgisayarı otaomatik açma ve kapama özelliği bile var
arkadaşlar yardımcı olursanaız sevinrim. teşekkür ederim.

SAİNT
02-12-2008, 10:52   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

bu sölemiş olduğun her iki programda gizlilik izlerini siliyor nedense sisteminizi elden geçirerek tazeliyor doğal olarak otomatik satır tamamlama olayıda bir sonraki programı çalıştırana kadar girdiğiniz yazıları yada şifreyi kullanabiliyorsunuz yapacağın programı açıp (gizliliğin süpürülmesi yazan yerin yanındaki onay kutusundaki işareti kaldırman yani pasifleştir.

cinar844
02-12-2008, 16:16   |  #3  
cinar844 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
625 mesaj

teşekkür ederim dostum çok sağol eksik olma eyvallah.

SAİNT
02-12-2008, 16:35   |  #4  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

bişey değil kardeş.