SİLİNMEYEN PROGRAM

HPQ-User
29-12-2008, 12:33   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

fatih sormuş:
yanlışlıkla msn spy monitör adında bi program yukledım. masaüstüne yapıştı ama programı kaldıramıyorum
program ekle-kaldırda  yok
sistem geri yükleme yaptım ynede  gitmedi
yardımcı olurmusunuz?
fatih.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
celeron 2.4

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

SAİNT
29-12-2008, 12:37   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

revouninstall

bu programla kaldırabilirsin türkçe dildesteği mevcut yazılımın kullanılmadığından emin ol.

Mustafa Deniz
29-12-2008, 13:29   |  #3  
Mustafa Deniz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
752 mesaj

Yüklemiş olduğun program keylogger olduğundan tamamen gizli bir programdır. bu programa ulaşmak için kurulum esnasında ayarlamış oluduğun tuş kombinasyonlarını denemelisin bu kombinasyon genellikle şöyledir:
CTRL+ALT+SHIFT+K,
CTRL+ALT+SHIFT+P,
CTRL+ALT+SHIFT+F7 eğer bunlardan biriyle programa ulaşabilirsen açılan programdan settings/uninstall ile programdan kurtulabilirsin. diğer ihtimaller zor.

trinity
29-12-2008, 13:50   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,103 mesaj
saint
revouninstall

bu programla kaldırabilirsin türkçe dildesteği mevcut yazılımın kullanılmadığından emin ol.
evet revo yu kullanabilirsin bide your uninstaller ı dene bide son olarak unlocker ı indir kur dosyanın üstüne gel sağ tıkla o siler

Mustafa Deniz
01-01-2009, 13:53   |  #5  
Mustafa Deniz avatarı
Yıllanmış Üye
752 mesaj

Arkadaşlar bu bir keyloggerdir ve keylogerler görev yöneticisinde,program ekle-kaldırda ve benzer uninstal programlarında görünmezler çünkü bunlar çok gizli programlardır. eğer kısayol tuşu ile açılmıyorsa bu programı açılışta deaktif edebilirsin (HjackThis ile)