Silkroad Online Private Server C# Lyzerk Projesi

simaqian
07-09-2009, 02:26   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba Arkadaşlar;

Bir çoğunuz Silkroad Online'ı biliyorsunuzdur eminim bu oyunda 3 adet private server bulunmakta Lyzerk arkadaşımız C# sayesinde Türklere ait bir private server oluşturmaya çalışıyor ve baya yol katedildi sanırım tek eksik sponsor desteği sponsor desteği olmadığı için 18 yaşında bir genç binlerce kişilik serverı ister istemez kuramaz duruma geliyor benim konu hakkında hiç bir bilgim yok aslında var ama detaylı bir bilgim yok eğer yardım edip göz gezdirmek isteyen C# dan anlayanlarınız varsa yardımlarınıza muhtacız bu server asla ve asla maddi amaç için açılmamaktadır amaç eğlence ve adı Free2Play olan Silkroad Online'ın attığı kazıklardan kurtulmak amacıyla oyunu bırakan Silkroad aşıklarına yeni bir yer oluşturmak bir kaç private server var ama Almanlara ait olduğu için Türk olduğun anlaşılırda sakat bi hareket edersen yada [GM] 'in tanıdığını falan pvpde kesersen ban yiye biliyorsun :) ve o oyunlarda amaç para kazanmak :)

Site kurallarını bilmediğim için Link veremiyorum eğer bi engel yoksa projenin resmi sitesini sizlere sunmak istiyorum oradanda yardım edebilecek arkadaşlar Lyzerk ile iletişime geçerler...

alien_fx
07-09-2009, 13:40   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,671 mesaj

ben online oyunu sevmiyorm. eğer sevsem ii olurdu

simaqian
07-09-2009, 16:15   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

yok mu yardım ede bilecek ?