Şimdi de Lego kasa modifikasyonu!

CHIP Online
17-02-2009, 14:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Kasa modifikasyonunda Lego dönemi: Tamamen Lego parçalarından oluşan 5 PC kasası burada...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Simd ... ikasyonu_10984.html

Resimlerle: İşte karşınızda 5 farklı Lego Kasa modifikasyonu!

Bir bilgisayar satın alınmak istendiğinde genellikle monitör, ekran kartı, işlemci ve Hard Disk gibi donanım bileşenlerine öncelik verilir ve donanımlara ev sahipliği yapan bilgisayar kasaları genellikle kullanıcılar için ikincil bir öneme sahiptir. Oysa bilgisayar kasası satın alırken de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Ancak elbette kasaların donanımsal özellikleri dışında diğer donanımlardan ayıran çok önemli bir farkı vardır: Tasarımları. Diğer donanım parçalarının tasarımından ziyade performans değerleri ön planladır. Kasalar ise bilgisayarların dış dünyaya açılan pencereleri gibidir ve kasa satın alırken kullanıcıların kendi beğenilerine göre bir tercihte bulunması kaçınılmazdır.

Farklı kasa modifikasyonlarına sık sık rastladığımız bugünlerde birçok firma, özgün kasa tasarımlarıyla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Daha önce de hatırlayacağınız üzere Wolfenstein isimli oyunun fanlarına hitap eden çok özel bir kasa modifikasyonunu sizlere tanıtmıştık. Bugünkü haberimizde ise Lego sevgisi had safhada olan kullanıcıların geliştirdiği Lego Kasa'ları mercek altına aldık.

Tasarımıyla tamamen Lego parçalarından oluşan bu modifiye kasaları daha yakından görmek için galeri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Tüm konu: Şimdi de Lego kasa modifikasyonu!

Resimlerle: İşte karşınızda 5 farklı Lego Kasa modifikasyonu!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Böyle bir kasa edinmek ister miydiniz?

Fattur
18-02-2009, 19:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Sanmıyorum..

Polat Alemdar
19-02-2009, 16:10   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
57 mesaj

valla ben isterdim. hatta kendim yapabilmeyi daha çok isterdim.

DaRWeLL
19-02-2009, 16:14   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,851 mesaj

Gereksiz bi modifiye..
Başka modifiyemi kalmadı da lego lu yapıyım??

merveank
28-03-2009, 14:10   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

Bu Kasalar mükemmel legolara zaten hastayım
Legoları eskiden beri çok seviyorum yüzlerce model var Belville serisiden elimde var
Kardeşimde de starwars ın yeni serisi var çok uygun fiyata internetden aldık
ve bunlar kesinlikle mükemmel oyuncaklar !

adresinde her çeşidini buldum Lego severlerin incelemesini tavsiye ederim :)

Mutalaka bu kasa işinide denemeliyim