Sims 3′ün iPhone versiyonu çok bomba!

entaroadun
07-06-2009, 00:29   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
15 mesaj

The Sims, Electronic Arts’ın en başarılı oyun serilerinden biri oldu. Sims’in 3#8242;üncüsü tüm dünyada önceki gün piyasaya çıktı. EA yetkilileri bir sürpriz yaparak oyunun iPhone versiyonunu da PC versiyonuyla birlikte satışa çıkardı. Apple Store’dan 9.99 dolara satın alınabilen oyunda PC versiyonu kadar çok aktivite ve detay yok. Ancak yolda, otobüste, boş vakit geçirmek için ideal bir oyun olduğu açık. Need For Speed Underground’un iPhone versiyonunun ne kadar muhteşem olduğunu söylemeye gerek yok. The Sims 3#8242;ün mobil versiyonu da grafikleriyle ve oynanabilme kolaylığıyla iPhone’un giderek PSP benzeri mini oyun konsollarına rakip olacağını gösteriyor. Hele ki işlemci gücü ve RAM’i artırılmış yeni iPhone’un önümüzdeki hafta piyasaya çıkmasıyla birlikte. Kork Playstation, iPhone geliyor! Hem de çok tehlikeli geliyor!

Haber-Fotoğraf: http://www.habercrombie.com/inde ... hayalleri-zorluyor/

Kara Şövalye
07-06-2009, 23:34   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,960 mesaj

Ben de kararsız kaldım gerçi param ancak PSP almaya yeter.

StyleALP
12-06-2009, 18:20   |  #3  
StyleALP avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,601 mesaj

Başlığı görünce kötü bir görüntü efect ve görsellikleriyle karşılaşacağımı zannediyordum yanıldım. Cidden bir Mobil Araç oyunlarında bir devrim açacak gibi ( yalnız İphone arasında ama diğer Mobil üreticilere örnek olup gaz verir diye düşünüyorum. :D )görünüyor.

* Paylaşımın İçin Teşekkürler...