Sinek Engelleyici Ürünler

kardo534
27-09-2021, 21:00   |  #1  
kardo534 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2019

Kirli alanlardan evimize gelen sinekler hem sağlık açısından hem görünüş açısından riskli canlılardan birisidir. Bu canlıları gidermek için yapışkan levha çok kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır.
Yapışkan levha sinek, yaban arısı, sivri sinek gibi küçük canlıları çabucak tutan ve onların yok olmasını sağlayan ürünlerden birisidir. Bu ürün özellikle ışık yayması bakımından koaly bir şekilde sineklerin engellenmesine yol açar. Sinek gibi canlılar ışığı seven canlılar olduğu için daha çok ışıklı olan alanlara yönelirler. Bu üründe yer alan ışık mekanizması sayesinde evinizde veya iş yerinizde mevcut olan ışığı kapattıktan sonra sinekler yapışkan levhaya doğru yönelecektir.
Bunun yanı sıra yapışkan levha işlevi gören bir diğer ürün de sinek tutucu olup sinek tutucu sayesinde ev ve iş yerlerinde bulunan sineklerden de kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.
Sağlık Açısından Hijyen Ürünleri
Temizlik birçok açıdan size avantaj sağlar. Hem sağlık açısından hem de görünüş açısından birden fazla faktör sayesinde hijyen ürünleri de çokça kullanım sağlayan ürünlerdendir. Bu amaçla hijyen ürünleri tercihinde mutlaka doğal ve sağlık açısından verimli olan ürünleri tercih etmek en doğrusudur.
Eğer sağlık alanında hizmet veriyorsanız bu amaçla ön plana sunulan hiyen ürünleri arasında yer alan kaliteli muayene eldiveni sayesinde hastanıza mikrop veya bakteri bulaştırmadan gündelik kullanım kaliteli yırtılmayan muayene eldivenlerini tercih edebilirsiniz.