Sınırları Kaldırmak. Yardım Lütfen

erdemefe41
30-11-2008, 02:57   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar büyük bir firmada veri giriş elemanı olarak çalışıyorum. sorunum şu. İnternet bağlantım var. Bir çok siteye girebiliyorum. Yabancı bir ip adresimiz var. youtube falan girilıyor. diziizle net falan sorun olmuyor. Fakat bazı online sitelerde mesela justin tv de maç izlicem açılmıyor. Sanırım sistem engelliyor. Evde açılıyor ama fabrikada hiç bir pcde açılmıyor. Novel üzerinde XP işletim sistemi var. ayrıca virüs programı ve firewall falan da var. Yarıdm edin ne olur.

Alparslananadolu
30-11-2008, 13:05   |  #2  
Alparslananadolu avatarı
Yıllanmış Üye
642 mesaj

Kullanıcı adınız tam yetkilendirilmemiş. Novell Netware network işletim sistemi  tarafından kısıtlanmışsınız. Eğer ikna edebilirseniz sistem sorumlunuzla görüşün. (User'inize istediğiniz yetkiyi vereceğini de sanmıyorum.)

erdemefe41
01-12-2008, 23:08   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

şimdi kullandığım bu bilgisayara herşey kurabiliyorum silebiliyorum. kendi kullandığım bilgisayarda yetki olarak admin düzeyindeyim. hemen hemen her siteye girebiliyorum. Giremediğim siteler sadece sex içerikli siteler. aşağıdaki mesayı veriyor. ama sorunum bu sıtelere girmek değil. Mesela justin.tv siteye girebiliyorum. izleyeceğim kanalı seçiyorum. ekran gelıyor ama yüklenıyor dıyıp kalıyor. ama youtube yada buna benzer sitelerde açılıyor. Sanki aile koruma şifresi gibi bişi var anlamadım gitti

You have been denied access to http://www.redtube.com/.
This URL belongs to one of the categories that are blocked by P&G Corporate Policy.  
P&G Electronic Communications Policy  is located at The Company @ Fingertips - IT services - Internet & Intranet - Internet Usage Policy
Please contact the your Local Call Center is you have a business reason to access this website.

Barış
01-12-2008, 23:10   |  #4  
Barış avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,971 mesaj

sizin o pc deki yetkiniz önemli deqil , önemli olan sizin baqlı olduqunuz ana serverdaki yetkiniz.
sınırlı kullanıcı olup serverda üst düzey kullanıcı olup yine herşeyi yapabilirsiniz