sistem açılmıyor

halsizqx
15-12-2007, 19:07   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

vistaya bir türlü format atamadım ve xp kurmamı söylediler ve kurdum.herşey yolunda gidiyordu.Ancak cuma günü intenete bağlanayım dedim yine herşey normaldi.Aradan 15 dak. falan geçti ve bilgisayarım tamamen dondu hiç birşey yapılmıyor wirelees bile kapatılamıyor tamamen dondu ve bilgisayarı kapattım(xp orjinal deil ama orjinal yapilmışlardan ve hiç bir uyarı almadım windowstan )tekrar açtım güncellemeleri falan kapattım yine 15 dak.sonra yine dondu.tekrar açıp kapadım internete bağlı değilim bişey yok anlamadım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler.Ağlıyor

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 15 Aralık 2007 21:00
black_flood
15-12-2007, 23:56   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

senin sisteminde xp uyumluluğu yok kesin ve net sonuç bu sadece vista ile çalışabilir yapı tasarımı yapılmış.aynısı msi marka bir eski model 940 pin anakartta benimde başıma geldi xp kesinliklen stabil değildi sürekli donma ve kilitlenme vardı.allahtan bu sistemi sattıktan 3 gün sonra vista çıktı piyasayada kurtuldum vista kurulumundan bugüne 6 ay gibi bir zaman geçti ve tık yok.

sonosmanlı
18-12-2007, 01:26   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj

vistanın orjinel cd si varmı elinde vistaya neden format atamadın açıklama yapmamşısın formatı biostan yapacaksın.eğer elinde orjinal vista cd si yoksa.ben sana crack ile birlikte göndereyim.bütün sürümleri mevcut.eğer bios tan format atamıyorsan .yardımcı olayım .sevgiler