sistem geç açılıyor

STeReO
28-11-2007, 23:26   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Merhaba..

Arkadaşlar çözemediğim bir sorunum var. Xp kuLLanıcısıyım ve ikide bir sistem kurmayı sevmiyorum.

NoteBook kuLLanıyorum, windows açıldıktan sonra sistem çubuğundaki kablosuz ve lan ağ bağlantıları ikonları, sistem açıldıktan yaklaşık bir 4-5 dk sonra geliyor. Diğer programLar geLiyor ama bir tek onlar yok. Ve onlar görünene kadar bilgisayarıma giremiyor ve çoğu programları açamıyorum. Dikkatimi çeken durum ise görev yöneticisindeki işlemler tablosunda 7 tane SVCHOST.EXE çaLılşıyor. Bununla bir alakası oLabiLirmi dye düşünüyorum ama çözemedim... Soru

Sıfırdan sistem kurmadan bu durumu nasıl temizlerim ? YoL gösterecek arkadaşLara şimdiden teşekkür ediyorum ...

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 29 Kasım 2007 11:17
sah1n
29-11-2007, 08:34   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,757 mesaj

başlat çalıştır msconfig yaz enterle orda başlangıç sekmesindeki işaretli olan ne varsa kaldır. pc ni yeniden başlat hızlı bir şekilde açılır.

Borga-x
29-11-2007, 08:45   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Sıstemını onlıne vırus taramasından geçirebilirsin www.kaspersky.com ve www.pandasoftware.com adreslerınde onlıne tarama mevcut

eolos
29-11-2007, 13:51   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj
sah1n
başlat çalıştır msconfig yaz enterle orda başlangıç sekmesindeki işaretli olan ne varsa kaldır. pc ni yeniden başlat hızlı bir şekilde açılır.

kesin çözüm :)

STeReO
29-11-2007, 22:02   |  #5  
OP Taze Üye
10 mesaj
sah1n
eolos
kesin çözü
ArkadaşLar güzeL demişsinizde onları hepsini kaldırırsam sesi nerden açıcam? hadi geçtim virus programı nolucak? çözüm değil yine de teşekkürLer..

XxXDaRKoXxX
29-11-2007, 22:21   |  #6  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
STeReO
sah1n
eolos
kesin çözü
ArkadaşLar güzeL demişsinizde onları hepsini kaldırırsam sesi nerden açıcam? hadi geçtim virus programı nolucak? çözüm değil yine de teşekkürLer..
gereksizleri siliniz
Örnek:Hpwu....(hp yazıcı exe işlemi)
msn...(msn messenger açılması)
Anti spyware yazılımları(pasif ise)

Masaüstündeki simgeleri azaltınız.

Konudaki size göre olan şeyleri yapınız.
ANCAK BİLMEDİĞİNİZ ŞEYLERİ YAPMAYINIZ!

STeReO
29-11-2007, 22:33   |  #7  
OP Taze Üye
10 mesaj

daha öncden temizlemiştim şu an sadece ses,virusprogramı,guçyönetimi,bluetotth simgeleri var hepsi bu.