sistem geri yükleme hatası

BRAHMAN_sahin
21-02-2009, 00:10   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

işletim sistemim home premium 32  bit.. hp compaq presario c700 kullanıcısıyım. sistemimi geri yükleyemiyorum. el ile de sistem geri yükleme noktası olusturduğum halde hata veriyor. kendiliğinden olusturulan tarihlere de geri dönmüyor. hep aynı hatayı veriyor. geri yükleme baslıyor diyor bilgisayar kapanıp acılıyor; sistem geri yükleme basarıyla tamamlanmadı. bilgisayarınzın sistem dosyaları ve ayarları değiştirilmedi. sistem geri yükleme sırasında belirtilmeyen bi hata olustu diye bi uyarı veriyor... lütfen yardım edin yardımlarınızı bekliyorum... Kararsız Kararsız Kararsız

BRAHMAN_sahin
21-02-2009, 00:27   |  #2  
OP Taze Üye
3 mesaj

arkadaslar soruna nero9 programının neden olduğunu düsünüyorum. cünkü bu programı adam akıllı kaldıramamıstm. kaldırmaya calısırken de kayıt defterini kurcaladım.. nero eklentilerini falan sildim.. problemin bundan kaynaklandığını düsünüyr lütfen yardmcı olun..

Banned
21-02-2009, 00:32   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj

valla arkadaşım bakma bende bazen burada sistemi geri yükle diye ahkam kesiyorum ama şimdiye kadar 2 kere lazım oldu ikisinde de sistemi geri yükleyemedim bu vista da zaten ayar olduğum iki şey var biri driver güncellemesi şimdiye kadar güncellemeleri internette otomatik olarak tara dediğimde daha bişi bulduğunu görmedim ona göre hep güncel driver larKahkahabide bu sistem geri yükleme galiba bunları şekil olsun diye koymuşlar Kahkaha

BRAHMAN_sahin
21-02-2009, 01:00   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

valla aynen kardes yav. ne yapıcam bilmiyorm ben de. cok acil lazım ama hata veriyor. sistem dosyalarından biri zarar görmüş diyedüsünüyorm..