sistem geri yükleme

sanal47
27-05-2006, 15:23   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
81 mesaj

30 günlük 1 programı yükleyeceğim. Bir programı devamlı kullanabilmek için sistem geri yükleme yapıldığını biliyorum. Sistem geri yükleme yaparak tekrar tekrar programı kullanacağım.
Başlangıçta
Geri yükleme notkası oluşturmam gerekiyor mu? Bunu şunun için soruyorum: Bir program yüklemiştim, ama onu sistem geri yükleme yaparak tekrar kullanamadım. Bana "geri yükleme noktası oluşturamamışsın" dediler. Bu kez hata yapmak istemiyorum da.

Sistem geri yüklemeye ulaşmak için:
başlat, donatılar, sistem araçları, tıklayınca gelen pencerede iki seçenek var.
Bilgisayarımı önceki bir zaman geri yükle
geri yükleme notkası oluştur.

diamondmonster
27-05-2006, 16:11   |  #2  
Yıllanmış Üye
148 mesaj

Bahsettiğin programın adını yazmamışsın ama deneme sürümü olan programları sistem geri yükleme yaparak tekrar tekrar kullanabileceğini hiç sanmıyorum.O zaman program üreticileri hiçbir kar elde edemezlerdi.

Sırf bilgin olsun diye söylüyorum
Sistem geri yükleme'ye dediğin yerden gireceksin ve program açılınca Geri Yükleme Noktası oluştur'a tıklayacaksın.

CU_GS7
27-05-2006, 19:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Kar elde edip edemediklerini bilmiyorum..Ancak bu geri yükleme yolu ile programların deneme sürümlerini sürekli geri yükleyerek kullananlara rastadım..

darkstar
27-05-2006, 19:46   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,029 mesaj

geri yukleme derken onu kastetmiyorlar programi kaldirip yeniden yukleyerek programi tekrar tekrar kullanabilirsin aksi taktirde registry deki kayit dizeleri kurulum tarigini gostererek programi kapatiyor. yapman gereken programi kaldirdiginda registydeki kalintilari da silmen ancak bu sekilde yeniden kullanabilirsin

TuncaBozkurt
27-05-2006, 20:09   |  #5  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
sanal47
Bana "geri yükleme noktası oluşturamamışsın" dediler.
bu mümkün değil.sistem geri yükleme noktası oluşturmadıysan sistem geri yükleme yapamazsın.