Sistem geri yükleme

Tuba Kara
08-07-2015, 09:39   |  #1  
Tuba Kara avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1 mesaj

Merhaba,

Bilgisayarım windows 7 işletim sistemine ve 3 GB RAM'e sahip. Vaktim olmadığı için uzun süredir doğru düzgün temizleme yapamadım. V9 virüsünden kurtulmak için Macaffe, YAC cleaner, AVG, microsoft security essential gibi virüs programları indirdim. İhmal edip kaldırmamışım hiç birini. 

Bilgisayardan ses gelmediğini farkettim ve program ekle kaldır sekmesine yöneldim. Hangi programı kaldırmaya çalıştıysam bu program daha önce kaldırılmıştır gibi bir hata verdi. Sistem geri yükleme yapmayı denedim, sistem geri yükleme düzgün çalışmıyor uyarısı aldım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sistem Bilgilerim
Tuba Kara bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Robotik_ BT Destek
20-07-2015, 12:49   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba,

Başlangıçta bir uyarı ile başlayacağım. Sen sen ol hiç bir zaman bilgisayarına 1'den fazla antivirus programı yükleme.

Antivirus programlarından en iyisi AVG olmakla beraber senden izin almadan hiç bir datanı silemez.

Eğer Eset Nod düşünürsen kesinlikle yanlış yoldasın. Eset senin bilgisayarında sistemin çalışmasını sağlayan, program ve dosyaların açılması için gerekli olan dosyayı veya dosyaları siler. (".dll")